En İyi PowerBank Cihazları

En İyi PowerBank Cihazları, En İyi Power Bank Modelleri

En iyi taşınabilir şarj cihazları

Teknoloji geliştikçe gelişen işlemciler ,soğutma sistemleri ve kameralar bataryalarımızı tüketir hale geldi.Bu durumda mobil cihazların en popüler yan ürünü Power Bank modelleri gelmiş oldu. Peki, en iyi Power Bank modelleri hangileri..

Xiaomi 20000mAh

Xiaomi PowerBank kenarları oval,330-338 gram arasında ağırlık değeriyle 20.000 mAh değerinde taşınabilir bir şarj istasyonu. Bunun yanında çift cihazı aynı anda şarj edebiliyorsunuz.

S-Link Swapp Ip-L44

Özellikleri kadar görselliğiyle de dikkat çeken modellerden bir tanesi olan S-Link serisinde 12.000 mAh kapasite bulunuyor. Bunun yanısıra hızlı şarj desteği bulunan ve dahili kablo sistemi ile beraber gelen modelde LED çubukları da şarj durumu hakkında bilgi verebiliyor.

Philips DLP7800

2 adet USB çıkışı bulunan Philips DLP7800 PowerBank 7800mAh bataryası ile bir cep telefonu bataryasını 2-3 kez şarj edip, şarj seviyesini gösteren LED ışıkları sayesinde şarj durumunu takip edebilirsiniz.Kutu içeriğinde ek olarak taşıma kılıfı ve USB kablosu bulunuyor. Kendi priz adaptörünüzü kullanarak prize takabileceğiniz gibi, bilgisayarınızın USB girişine takıp şarj edebilirsiniz.

Sony CP-B20 20000 mAh

En kaliteli modellerden de biri olan Sony CP serisi 20.000 mAh kapasitesinde ve cihazınızı 4-5 kez şarj etme imkanı elde edebiliyorsunuz.LED bildirim ışıkları sayesinde şarj durumunu takip edebilirsiniz.
 
Üst Alt