En İyi Korku Filmleri

En İyi Korku Filmleri,Ürperten Korku Filmleri Listesi ,Dünyanın En İyi Korku Filmleri

Korku filmi tutkunlarına Ben hiçbir şeyden korkmam diyenlerin bile kanını dondurucak en korkunç ,rüyalarınıza Girecek Korku Filmleri Listesi..

Ruhlar Bölgesi Insidious 2010
Genç çift Josh ve Renai, üç çocuklarıyla birlikte yeni bir eve taşınır. Ancak evde yaşanan tuhaf olaylar, Renaiye evin hayaletli olduğunu düşündürür. Evde, gece gündüz eşyalar yer değiştirmekte ve etrafta tuhaf sesler duyulmaktadır. Josh, bu olanlara inanmasa da karısının ve annesinin eve medyum çağırmasına izin verir. O andan sonra olanlar ise en çok kendisini şaşırtacaktır.


Lanet (Sinister)
Suç romanları yazarının yeni bir eve taşınır, evin bir odasında içerisinde korkunç görüntülerin çekilmiş olduğu bir kutu film makaraları bulmasından sonra kendisini ve ailesini korkunç bir kabusun ortasına atmasını bulmasını konu alıyor.

Aynalar (Mirrors)
Eski bir polis memuru olan Carson , bir markette gece bekçisi göreviyle olarak işe başlar. Eskiden yangın çıkmış olan bu markette Ben , aynalarda bir tuhaflık sezer. Aynalar üzerinde tuhaf ve korkunç görüntüler gelmektedir.Aniden ortalıktan kaybolan bir görevlinin izlerini sürmeye çalışan Carson, şeytani bir gücün ailesini tehdit etmek üzere aynaları bir yol olarak kullandığının farkına varır.


Paranormal Activity (2007)
Genç bir çift evlerinde garip bir gücün varlığından şüphelenmeye başlıyor ve evlerini kamera sistemiyle donatıyor. İşte Paranormal Activity bu kameralara yansıyan görüntülerden oluşuyor.
 
Üst Alt