• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

En İyi Dosya Paylaşımı Siteleri

Okunuyor :
En İyi Dosya Paylaşımı Siteleri

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Dosya Paylaşımı Yapabileceğiniz Araç, WeTransfer Alternatifleri, En iyi dosya paylaşım siteleri

Bilgisayarınızda bulunan bir dosyayı, program kullanmadan bir arkadaşıma nasıl gönderebilirim diyorsanız karşınızda İnternet üzerinde hızlı ve pratik Dosya Paylaşımı Yapabileceğiniz WeTransfer benzeri en iyi dosya paylaşım servisleri..

MailBigFile
Ücretsiz 2 GB dosya gönderimi yapabileceğiniz MailBigFile servisinde, dosya boyutu sınırlamasına takılmamak için dosya sıkıştırma araçlarından faydalanabilirsiniz.

Files to Friends
1 GB’a kadar dosya gönderebileceğiniz Files to Friends servisinde aynı anda sadece 10 dosya gönderebilmenize izin veriliyor. Bunun dışında, dosyalarınızı 5 kişiye ulaştırabilirsiniz.

Filemail
30 GB’lık dosya boyutu sınırı sunan Filemail servisinde, dosyalar 7 gün boyunca saklanıp, üyelik gerektirmeden dosya gönderebileceğiniz serviste dosyanızın kaç kez indirildiğini görebiliyorsunuz.

MediaFire
MediaFire servisi, daha kolay veri paylaşımı yapmaya odaklanan bir bulut depolama hizmeti. 50 GB’a kadar yükseltilebilir dosya boyutu sınırı olan serviste, dosyalar için özel bağlantı oluşturabiliyorsunuz.

JumboMail
Üyelik istemeden 2 GB’a kadar dosya paylaşmanıza izin veren JumboMail servisinde bu sınırı 5 GB’a yükseltmek için arkadaşlarınızı davet edip, kayıt olmanız gerekiyor. Güvenlik özellikleri gerektiren indirmeler için PRO sürümlerini almanız gerekiyor.
 
Üst Alt