• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

En iyi Çeviri Uygulamaları

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Seyahatlerinizde Telefon ve tabletinizde yabancı dilde çeviri yapacak bir uygulamaya ihtiyacınız mı var? Karşınızda en popüler ve en çok kullanılan çeviri uygulamaları..

Google Translate
Google'ın ücretsiz uygulamasıyla kelimeleri, kelime öbeklerini, web sayfalarını hemen her dilde cümleleri ve paragrafları çevirebilirsiniz.Telefonunuzun özelliklerine göre değişebilen, sesli ve kamera aracılığıyla çeviri yapabiliyorsunuz.

iOS (Ücretsiz), Android (Ücretsiz)

iTranslate Voice
Kullanımı son derece pratik olan iTranslate Voice ile anlık olarak sesli tercüme yapabilme imkanına sahip oluyorsunuz.Tamamen konuşma üzerine odaklı, sosyal ve süper bir uygulama; herhangi bir kelime ya da cümle yazmanıza gerek yok.

iOS (Ücretli), Android (Ücretli)

Microsoft Translator
Microsoft Translator, sesli ve yazılı olarak veya cihazın kamerasını kullanarak kelime ,cümle çevirisi yapabileceğiniz ücretsiz bir Windows 10 uygulaması.Ayrıca Microsoft Translator, İOS ve Android üzerinde çevrimdışı çeviri özelliği sunuyor.

iOS (Ücretsiz), Android (Ücretsiz)

Waygo
Akıllı telefon ve tabletlerinizde kolayca kullanabileceğiniz Çince, Japonca ve Korece karakterler üzerine tasarlanmış bir uygulama.Google Translate’in aksine Waygo uygulaması, kameradan okutarak çeviri yapma özelliğini bu üç Asya dilinde aktif hale getirmiş durumda. Ayrıca çevrimdışı olarak kullanabilirsiniz.

iOS (Ücresiz), Android (Ücretsiz)
 
Üst Alt