• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

En iyi bilgisayar markası

Okunuyor :
En iyi bilgisayar markası

En iyi bilgisayar markası hangisi

• Kullanılan toplam oy
    121

fidel castro

Acemi
Üye
Ben Asus kullanıyorum gayet memnunum...Laptopta gerçekten çok iyi...
insallah sorun vermez asusu turkıye servıs bakıyor ona cok .. servişi rezalet. verdıgın urunhakkkında asla bılgı sahıbı olamıyon onlarda tlfn ve ınternet yok. olsa da bakmıyorlar asla..

bana göre dell.. en ıyı pc markası.. marka pc yı pek umursaamam ama dell ve toshiba işin hakkını verıyor.

handsome89

Acemi
Uzaklaştırıldı
Aralarında en uygun ve en akıllıcası casper ;)
dell hp ıbm ev kullanıcılarına aşırı gelir..
hiç tavise etmem oldğundan fazla ağır olmalarıda aşırı kaliteli oldukları anl***** da gelmez..
tknksrvs sorumlusu birisi olarak casper la bu zmn teknik bakmdn yaptğım görüşmelerde hiç sıkıknı yaşamdm..

Daha uygun fiyatta kullanıcı dostu olarak bilinen aidata derdim fakat aidata artık casper ın ;)

B

beklenen

Ziyaretci
içinde bulunduğumuz şarları göz önüne alırsak en iyisi gücümüzün yettiği bilgisayardır...internete bağlanıp;oyun oynayabiliyorsak bilgisayarımızbizim için 1 numaradır... xD

Ammar

Kıdemli
Üye
Hazır sistemler pekçok konuda dezavantaja sahiptir..

Fiyat/Performans oranları yerlerde sürünür.. Şidiye kadar asla hazır PC kullanmadım, kullanmam, ama kullanacaklara tavsiyemde IBM olur.. Casper Exper gibi markalardan uzak durmanızı tavsiye ederim..

Oyun oynamayı heleki yüksek çözünürlük değerlerine sahip PC lere sahip olam isteyenler örneğin 22-24" monitöre sahip kullanıcılar 1650*1080 ve 1920*1200 ayarlarında oyun oynamak isteyenler kesinlikle güçlü bir ekran kartına ihtiyaç duyarlar ki bu tip kartları barındıran hazır PC ler 2000-2500 lira seviyelerinde gezer.. ama standart bir PC kullanıcısına DENTE nin 450 liralık masaüstü PC leri de yeter..

Üst Alt