• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

En iyi bilgisayar markası

Okunuyor :
En iyi bilgisayar markası

En iyi bilgisayar markası hangisi

• Kullanılan toplam oy
    121

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
en iyi bilgisayar markası 2019 , en iyi bilgisayar masaüstü , en iyi laptop markası

Bir cogumuz kullandıgımız bilgisayarı toplamayı tercih ediyoruz ama Bilgisayar parcaları konusunda detaylı bilgisi olmayanlar icin en iyi markayı seciyoruz

askimaskim6020

Acemi
Üye
ben beko kullandıgım için çok iyi 5 yıl etti halen bir sorunla karşılaşmadım ve ilerki zamanlardada karşılaşmıyacagım için en iyisi beko görüyom

legolas41

Acemi
Üye
Bence herkes hp kalitesini tatmalı bırde asus farkı var tabiki monitor de ise fiyat ve performans açısından Samsung diyorum :Extranado: :Entusiasmado:

atmaca34

Kıdemli
Üye
bence eniyisi toplama bilgisayar markalıdan daha iyi
markalıda ne verirlerse onu alıyorsunuz toplamada istedihini sen seçiyorsun

Bay X

Kıdemli
Üye
bencede iyi bir şekilde toplanmış pc hepsinden iyidir?mesela şu anda o kadar iyi malzemeler varki yüksek performans veren anakartlar,ekran kartları var?işlemci ve ram içinde iyi seçenekler var?bunların hepsini bir araya topladığınız zaman mükemmel pc 'ye kavuşabilirsiniz?elbetki biraz olsun araştırma yapıp birazda tecrübeye sahip olmanızda yarar var?yalnız ankette bazı pc'lerin yerine daha iyi olan dünya markaları sıralanabilirdi?örneğin compaq,ıbm,acer,asus v.b gibi?

Üst Alt