• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

En iyi Android uygulamaları

Okunuyor :
En iyi Android uygulamaları

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger ile uygulamanın yüklü olduğu diğer arkadaşlarınızla bedava konuşabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan ise bir internet bağlantısı. SMS mesajları için para ödemek istemiyorsanız, sizin için mükemmel bir çözüm olacaktır.
Android Market bağlantısı: WhatsApp Messenger

2. Dolphin Browser HD
Cep telefonunuzda veya tabletinizde sekme desteğine sahip farklı ve hızlı bir web tarayıcısı denemek istiyorsanız, Dolphin Browser HD'yi yüklemelisiniz. Uygulama, eklentileri ve çeşitli parmak hareketlerini destekliyor. Ekranı sağ tarafa doğru sürüklediğinizde görünen sık kullanılar menüsü ise işinizi oldukça hızlandırıyor.
Android Market bağlantısı: Dolphin Browser HD

3. Angry Birds Rio
Popüler kuş fırlatma oyunu Angry Birds'in en son sürümü, geliştirilen grafikleriyle göz kamaştırıyor.
Android Market bağlantısı: Angry Birds Rio

4. Facebook
Facebook'un resmi Android uygulaması ile Facebook profilinize ve arkadaşlarınıza direkt olarak erişebilirsiniz, fotoğraflarınızı direk olarak profilinize yükleyebilirsiniz. Yenilenen uygulama, önceki sürümden daha çok Facebook işlevine erişim sağlıyor.
Android Market bağlantısı: Facebook

5. ROM Manager
Root'lu kullanıcıların vazgeçilmezi olan uygulama, Custom ROM'ları yüklemenize ve telefonunuza yeni işlevler eklemenize izin veriyor. Aynı zamanda telefonunuzu yedekleyebiliyor ve internetten ROM indirebiliyor.
Android Market bağlantısı: ROM Manager

6. Winamp
Bilgisayarlarımızda kullandığımız popüler müzik oynatıcı, artık Android'de de var. Winamp ile binlerce web radyosuna çevrimiçi olarak erişebilirsiniz. Uygulamanın en iyi yönü ise PC'nizdeki müzikleri WiFi üzerinden cebinizde çalabilmesi.
Android Market bağlantısı: Winamp

7. ES File Explorer
Bu uygulama, sadece cep telefonunuzun SD kartındaki dosyaları yönetmenize izin vermekle kalmıyor, yerel ağınıza gözatmanıza da izin veriyor. Uygulama içerisinde tek dokunuşla görev kapatmaya yönelik bir işlev de var.
Android Market bağlantısı: ES File Explorer

8. AndroTurk Radyo
Cep telefonunuzun radyo özelliği yoksa veya kanallar size yeterli gelmiyorsa, sayısız radyoyu internetten dinleyin. Uygulama, radyoları farklı müziklere göre gruplara ayırıyor.
Android Market bağlantısı: AndroTurk Radyo

9. Firefox
Sevilen web tarayıcısının bu mobil sürümü, PC sürümü ile aynı motoru kullanıyor ve arayüzü, dokunmatik ekranlara göre tam olarak optimize edilmiş. Firefox Sync ile ayarlarınız ve yer imleriniz PC'niz ile cebiniz arasında eşitleniyor.
Android Market bağlantısı: Firefox

10. Advanced Task Killer
Arka planda hangi uygulamaların çalıştığını Advanved Task Killer ile görebilir, ister dilediklerinizi, ister tümünü birden kapatabilirsiniz.
Android Market bağlantısı: Andvanced Task Killer

11. Google Earth
Google Earth uygulaması ile PC'nizdeki Google Earth'ü cebinize taşıyabilirsiniz. Uygulama, sizi yazı yazmaktan kurtaracak sesli arama özelliğiyle geliyor.
Android Market bağlantısı: Google Earth

12. Barcode Scanner
Ürünlerin üzerinde gördüğünüz çubuklu kodları anlamlı bir bilgiye dönüştürmek, Barcode Scanner ile çok kolay.
Android Market bağlantısı: Barcode Scanner

13. Okey Mini
Okey oyununun tutkunuysanız, bu uygulama ile Android'iniz karşısında sanal rakiplerle yarışabilirsiniz.
Android Market bağlantısı: Okey Mini

14. GO Launcher EX
Başarılı özel giriş ekranı Go Launcher'ın bu genişletilmiş sürümü, üçüncü partilere ait tasarımlar içeriyor ve her şeyi özelleştirmenize izin veriyor.
Android Market bağlantısı: Go Launcher EX

15. Canlı TV
Türk kanallarını ve yabancı TV kanallarını WiFi veya 3G bağlantınız üzerinden ücretsiz olarak seyredin.
Android Market bağlantısı: Canlı TV

16. MyPhoneExplorer client
MyPhoneExplorer ile cep telefonunuzu PC'nizden yönetebilir, Outlook'u eşitleyebilir, SMS gönderebilir, arama ve kişi listelerinizi inceleyebilir ve cep telefonunuzdan yaptığınız birçok işlemi PC'nizden yapabilirsiniz.
Android market bağlantısı: MyPhoneExplorer client
MyPhoneExplorer PC aracı: MyPhoneExplorer

17. Google Sky Map
Google Sky Map, cep telefonunuzu tam anlamıyola gökyüzüne açıyor. Uygulama, şu anki konumunuzu ve telefonun sensörlerini kullanarak, onu yöneltiğiniz konumdaki gezegenleri, yıldızları ve diğer gök cisimlerini gösteriyor.
Google Market bağlantısı: Google Sky Map
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
18. Adobe Reader
E-postayla gelen veya internetten indirdiğiniz PDF dosyalarını açmak, Adobe Reader'ın işi.
Android Market bağlantısı: Adobe Reader

19. Çevrimdışı sözlük
İnternet bağlantısı gerektirmeyen, her yerde kullanabileceğiniz ücretsiz bir İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce sözlük arıyorsanız, bu uygulama işinizi görecektir. Uygulama içerisinde yaklaşık 37.000 İngilizce, 67.000 Türkçe kelime bulunuyor.
Android Market bağlantısı: Çevrimdışı sözlük
 
Üst Alt