• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

En İyi Android Görüntülü Konuşma Uygulamaları

Okunuyor :
En İyi Android Görüntülü Konuşma Uygulamaları

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
En İyi Android Görüntülü Konuşma Uygulamaları,En İyi Sesli Konuşma Programı,görüntülü konuşma programları android

Teknolojinin hızla ilerlemesi ile birlikte kişilerin iletişim olanakları da artış göstermeye başlamıştır. Kişiler öncelikle ev telefonları ile sesli iletişim kurabilirken, daha sonra cep telefonlarının kullanımının yaygınlaşması ile sesli ve yazılı iletişim kurmaya başlamıştır. İşte karşınızda en iyi android video sohbet ve konferans uygulamaları..

Facebook Messenger:
İlk çıktığı günden bu yana kendisini hızla geliştiren ve sunmuş olduğu görüntülü konuşma özelliği ile Facebook'tan bağımsız olarak çalışmaya başlayan Messenger, en popüler görüntülü konuşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu özelliği sayesinde kullanıcı sayısını ciddi anlamda artıran Messenger uygulaması, Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamaların başında geliyor diyebiliriz.

Skype: Skype ile birlikte mobil cihazınızın bağlı kaldığı internet servisi aracılığıyla bedava bir biçimde anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma özelliğinden faydalanabilirsiniz. Resim, film ve döküman paylaşımı gibi özellikleri de bünyesinde barındıran Skype, iletişim teknolojisinin son olanaklarını bedava olarak kullanıcılarına sunuyor. Android platformu için listemizin ikinci sırasında yer alan Skype, güvenle kullanabileceğiniz uygulamalardan birisi.

Line: Dünya genelinde 600 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan Line, en popüler iletişim uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Skype gibi Line de tüm platformlarda hizmet verirken, ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulamalardan birisidir.

Hangouts: Apple tarafından geliştirilen FaceTime uygulamasına karşılık olarak çıkarılan Hangouts, FaceTime'a oranla daha fazla özelliğe sahip diyebiliriz. Daha çok mesajlaşma uygulaması olarak kullanılan Hngouts, sesli ve görntülü görüşmeleri ücretsiz olarak sunuyor. Android cihazların büyük çoğunluğuna yüklü olarak gelen Hangouts, kullanabileceğiniz başarılı uygulamalardan birisi diyebiliriz.
 
Üst Alt