En İyi Android Dövüş Oyunları

En İyi Android Dövüş Oyunları,Android için en iyi dövüş oyunları ,Dövüş Oyunları,Android Oyun indir

Android telefon yada tabletinizde oynayabileceğiniz en iyi Android Dövüş Oyunları’nı sizler için biraraya getirdik.İşte Android platformunun en iyi dövüş oyunları;

Shadow Fight 2 (Ücretsiz)
Shadow Fight 2 Facebook’ta 40 milyonun üzerinde oyunsevere hitap bu oyun şimdi de diğer platformlarda.Karşınızda 1 tane rakibiniz var ve karakterinizin yeteneklerini kullanarak rakibinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan bu oyun, grafiksel anlamda oldukça iyi.


Mortal Kombat X
Warner Bros’un geliştirmiş olduğu Mortal Kombat X'de en düşük seviye takımınızı geliştirerek ve yeni dövüşçüleri takıma ekleyerek ilerlemelisiniz.


Punch Boxing 3D
Punch Boxing 3D, boks ve dövüş oyunlarını sevenlerin mutlaka denemeleri gerektiği yapımcılığını CanadaDroid stüdyosunun üstlendiği orta seviyeli mükemmel bir oyundur. Çoğu boks oyununda olduğu gibi oyun da açılan savaşçılardan biraz daha yavaş ve hareketten ziyade blok ve vurma hamlelerine güveniyorsunuz. Güçlü rakipler, bitmek bilmeyen turnuvalar ve dahası sizleri bekliyor…


Real Boxing
Real Boxing ağızları açık bırakan grafikleri, kariyer modu, gerçek ödülleri olan çok oyunculu modu ve yenilikçi kontrolleriyle Google Play'daki en iyi ÜCRETSİZ dövüş deneyimi. Çeşitli öldürücü yumruk ve kombinasyonlarla dövüşün. Oyunu değiştiren güçlendiricilerle şansınızı artırın. Yenilikçi ve hassas kontroller sayesinde her yumruğu, kroşeyi ve aparkatı hissedin.
 
Üst Alt