• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

En İyi Android Antivirüs Programları 2016

Okunuyor :
En İyi Android Antivirüs Programları 2016

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Android için Antivirüs Uygulamaları,En İyi Antivirüs Uygulamaları,Android Virüs Programları

Android işletim sistemi ile çalışan tablet ve akıllı telefonlarınızı kötü niyetli yazılımlara karşı korumak için kullanabileceğiniz en başarılı android antivirüs uygulamaları..

Antivirus; Mobile Security
Kullanışlı ve sade bir uygulama olan Antivirus & Mobile Security, ücretsiz olarak tehlikelere karşı cihazınızı koruyor. Ücretsiz olarak sahip olunması uygulamayı çok cazip kılıyor.

Antivirus; Mobile Security indir

AVAST Mobile Security
PC dünyasının en bilinen virüs programı tanınmışlığı ve bilgisayar dünyasındaki atılımı ile Avast antivirüs programı, Android içinde mevcut. 100 milyonun üzerinde kullacısı bulunan Avast Antivirüs Uygulaması eş zamanlı koruma, cihaz tarama, kötü amaçlı yazılımlara karşı duyarlılık ve uygulamalara karşı koruma özellikleri ile çok cazip bir antivirüs uygulaması. Tüm bunların yanı sıra cihazı çok yormadan çalışmasıda bir avantaj olarak değerlendirilmelidir.

AVAST Mobile Security indir

AVG AntiVirüs: Virüs koruması
Bilgisayar dünyasının popüler isimlerinden AVG’de Android uygulama olarak akıllı cihazlarımızı da korumaya devam ediyor. Genel anlamda 100 milyonu aşkın kullacısı ile AVG AntiVirüs en sağlam uygulamalar arasında. AVG cihaz tarama, kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma gibi görevlerin yanı sıra görev sonlandırma, uzaktan veri silme gibi özellikleride barındırıyor.

AVG AntiVirüs indir

Bitdefender AntiVirüs
Bitdefender en mütevazi ve hafif uygulamalardandır. Bitdefender AntiVirüs eş zamanlı koruma, cihaz güvenliği ve tarama yapmasının yanısıra eş zamanlı koruma çalışan uygulamaları denetler ve devamlı uygulamaların nasıl çalıştığını kontrol eder. Taramaları genellikle hızlı bir şekilde yapar ve sonuca ulaşır.

Bitdefender AntiVirüs indir

Eset Mobile Security and Antivirus
Bilgisayar programını çok iyi bildiğimiz Eset mobil uygulama olarakta, akıllı cihazlarımızı koruma altına almaya devam ediyor. Virüs, solucan ve truva atı gibi zararlı içeriklere karşı %100 koruma sağlayıp, cihaz taraması, eş zamanlı koruma ve uygulamaları denetlemesi ile Eset ücretli AntiVirüs programları arasında en iyilerden birisi.

Eset Mobile Security and Antivirus indir

Avira Antivirus Security
Avira daha çok yeni ve daha az bilinen bir antivirüs uygulaması, ama hızlı bir şekilde yükselişine devam ediyor. Klasik ve sade bir antivirüs uygulaması olan Avira, cihaz taraması, eş zamanlı koruma ve SD kartı tarama gibi özellikleri içeriyor.

Avira Antivirus Security indir
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt