En iyi 5 bedava antivirüs; İndirin!

Windows 7 için 5 etkili antivirüs yazılımı!​

Windows 7 PC'niz için hem güçlü, hem de bedava bir antivirüs mü arıyorsunuz? İşte en iyi 5 seçenek.

Windows 7'nin kullanım oranı her geçen gün daha da artıyor. Eğer Windows 7 yüklü bilgisayarınızda hala bir antivirüs yazılımı yüklemediyseniz veya şu anki antivirüs'ünüzden memnun değilseniz, listemizdeki ücretsiz çözümler harekete geçmenizi sağlayabilir. İşte bazı etkili antivirüs yazılımları:

Avast Free Antivirus
Avast antivirus yazılımı kişisel ve ticari kullanımlar için ücretsiz olarak sunuluyor ve PC'niz için komple bir virüs koruması sağlıyor. Anti-casus, güvenlik duvarı ve antispam modülleriyle desteklenen antivirüs motoru sizi olta saldırılarından, kimlik hırsızlığından ve internette dağıtılan virüslerden koruyor. Otomatik güncellemeler sayesinde ise son çıkan tehditlere karşı güvende kalabiliyorsunuz.

AVG Free Antivirus
Ücretli sürümü de bulunan AVG Antivirus'ün bu ücretsiz sürümü, kişisel bilgisayarlar için yeterli bir koruma sağlıyor. Programın ara yüzü oldukça basit ve PC'nize yüklenmesi sadece bir dakika sürüyor.

Microsoft Security Essentials
Microsoft Security Essentials, PC'niz için virüslere, casus yazılımlara ve diğer zararlılara karşı gerçek zamanlı bir koruma sunuyor. Microsoft tarafından ücretsiz olarak sunulan aracın kullanımı kolay ve veritabanı düzenli bir şekilde güncelleniyor.

Panda Cloud Antivirus
Panda Cloud Antivirus, 'bulut' üzerinden sunulan ve virüslere, casus yazılımlara, rootkit'lere ve adware'lere karşı tarama yapan ilk antivirüs. Panda Antivirus Beta3, 32 bit ve 64 bit Windows 7'yi destekliyor.

Avira Antivir Personal
Avira Antivir Personal, piyasadaki kullanımı en kolay ve hafif antivirüs yazılımlarından bir tanesi. Avira'nın en iyi özelliği ise zararlıları bulmaktaki başarısı. Ücretsiz sürüm e-posta tarayıcısını içermiyor ancak virüslü bir e-postayı açtığınızda virüs algılanıyor.
 
Üst Alt