• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

En iyi 20 ücretsiz indirme programı

Okunuyor :
En iyi 20 ücretsiz indirme programı

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Pick & Zip, Facebook'taki albümlerde bulunan fotoğraflara erişebiliyor. Ayrıca araç, etiketlenmiş fotoğrafları da indirebiliyor. Aracın en kullanışlı yönü ise işaretlenmiş olan Facebook albümlerindeki tüm fotoğrafları indirebilmesi.

TapinRadio ile yüzlerce radyo istasyonuna erişmeniz mümkün. Dahili kayıt özelliği sayesinde dinlediklerinizi kolaylıkla kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca listenizdeki istasyonları program başladığından itibaren kaydedebilirsiniz.

VDownloader ile popüler video portallarından videoları AVI, MKV, MP4, MPG, 3GP, VCD, SVCD, DVD, FLV ve MP3 gibi formatlarda indirebilirsiniz. YouTube, Break, Dailiymotion, Veoh yada Blip gibi portallarla uyumlu program, entegre arama özelliği ve RSS beslemeleri ile organizasyonunuz için yardımcı.

DC++ Bu özel dosya paylaşım ağlarında her türde yüzlerce dosyayı "iki ağ üyesi" arasında paylaşabiliyorsunuz.

FoxySpider ile web sayfalarına gömülü resimleri, müzikleri ve videoları kolaylıkla indirebilirsiniz.

Songr, 16 ayrı müzik arama motorunu çalıştırarak aradığınız MP3'ü size getiriyor. Sanatçı veya şarkıyı arayan araç, yazdığınız kelimeleri içerek pek çok şarkıyı yada albümü buluyor. Bulunan şarkıların "Bitrate" kısmına dikkat etmenizde vayda var, 128Kbit'in altındaki şarkıların kalitesi oldukça düşük oluyor ve keyifle dinlenmiyor.

Google Books Downloader, Google Books portalındaki eKitapları PDF, JPEG yada PNG formatlarında kaydetmenizi sağlıyor. eKitap ile ilgili URL'yi ve kaydetmek istediğiniz formatı programa girmeniz yeterli.

InstagramDownloader ile Instagram kullanıcılarının fotoğraflarını indirebiliyorsunuz. InstagramDownloader, kullanıcının tüm resimlerinin bağlantılı olduğu URL'leri size listeliyor, daha bu linkler sonra JDownloader gibi bir programa aktarılıyor ve tüm fotoğrafları indirmiş oluyorsunuz.

FlashGot, pek çok indirme yöneticisini tek bünyede toplayarak kullanıcılara büyük fayda sağlıyor.

DamnVid, hem video indirmeye hem de dönüştürmeye yarayan bir araç. AVI, MPG, MOV yada WMA gibi filmleri dönüştürmek için çok basit kullanıma sahip bir menüsü var. Ayrıca YouTube ve Vimeo gibi video sitelerinden link girerek bağlantılı videoları da kolaylıkla indirebilirsiniz.

FileZilla FTP istemcisi hem kolay kullanımı hem SSL-güvenlikli bağlantı desteği hem de proxylerle çalışabilmesiyle ilk tercihimiz oluyor.

Groovedown En geniş ücretsiz müzik portallarından biri olan Grooveshark'taki müzikleri arayıp MP3 olarak kaydetmenize olanak saglıyor

FindFiles veri arama motoru ile tam olarak ihtiyacınız olanı bulabilirsiniz.

Crytpload. Rapidshare Downloader format (PAL), Cryptload Containter Format (CCF) ve Download Link Container (DLC) gibi pek çok konteyner formatını da çözebilen Cyrptload'un yeniden bağlantı özellikle IP adresinizi yenileyerek bu sitelerdeki bekleme sürelerini de sıfırlayabilirsiniz.

Orbit Downloader pek çok farklı içeriği indirebiliyor. HTTP, FTP, MMS, Flash ya da akış formatlarının yanı sıra HMTL5 ve WebM içeriklerini de indirebiliyor. Ayrıca MySpace, YouTube ve benzeri sitelerden video indirmek için de oldukça kullanışlı.

eMule, uzaktaki sunuculara bağlanmak ve verileri indirmek için oldukça kullanışlı bir istemci.

Bir siteyi komple indirmenize yarayan DownThemAll aracı, isterseniz belli dosya türlerini seçip indirmenize de olanak sağlıyor.

Video DownloadHelper" bir websitesinde gördüğünüz ve saklamak istediğiniz videoları hem indirmek hem de dönüştürmek için en ideal eklenti. Sitede yüklü tüm videoları saptayan eklenti, üç renkli top simgesiyle gezinti çubuğunuzda bulunuyor ve tıkladığınızda videoyu
kolaylıkla indirmenizi sağlıyor.

uTorrent P2P indirileriniz için ufak ve işlevsel bir istemci. Hem torrent hem de magnet linkleri tanıyan uTorrent, entegre arama özelliği ile de sizi pek çok yasal video ve müzik içeriğiyle de buluşturuyor.

JDownloader indirme yöneticisi. Rapidshare Downloader Format (PAL), Cryptload Containter Format (CCF) ve Download Link Container (DLC) gibi konteyner formatlarını da çözebiliyor JDownloader. Internet videoları ya da diğer indiriler için panoya linkleri ekleyebilirsiniz, böylece onları da indirme listesine koyabilirsiniz.
 
Üst Alt