En güzel Yılbaşı Hediyeleri

yeni yılda sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel yılbaşı hediyeleri​


2e5c104500133395fda2614d7da45542.jpg

yilbasi-hediyeleri-10.jpg

yilbasi-hediyeleri-6.jpg

yilbasi-hediye-03.jpg
 
Bunlarda ilave edilebilir aslında
Texas Hold’em Poker Shot Oyunu
Texas Hold’em hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı

Texas Hold’em Poker Shot’ın kuralları açık ve net, kimse shot yapmaktan kaytaramıyor. Bakalım shotlar yuvarlandıkça Poker Suratınızı korumaya devam edebilecek misiniz?

Pac-Man Moneybox with Sound - Pac-Man Sesli Kumbara
80’lerin kült oyunu Pac-Man, tüm haşmeti ve unutulmaz sesiyle karşınızda

Pac-Man Money Box, 12 cm çapında küre şeklinde bir kumbara. Pac-Man Sesli Kumbaraya her para attığınızda unutulmaz Pac-Man sesi kulaklarınızda.

Pac-Man Speaker - Pac-Man Hoparlör
Pac-Man şimdi de portatif hoparlörünüz

80’lerin kült oyun karakteri Pac-Man, yakın zamanda retro sever tasarımcıların gözdesi oldu. Pac-Man Speaker, son dönemin en havalı hoparlörü olarak karşımıza çıkıyor. Pac-Man Hoparlörü yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Tetris Desk Tidy Set - Tetris Masa Düzenleyici Set
Çalışma masanızda ihtiyacınız olan her şey bu sette

Tetris Desk Tidy Set, rengarenk tetris tuğlalarını kırtasiye malzemelerine dönüştürüyor. Fosforlu kalemden zımbaya, bantlıktan stres gidericiye tüm masa üstü gereçleri Tetris Masa Düzenleyici Set’te.

Sprout Bookmarks - Bitki Filizi Kitap Ayracı
Kitaplar arasında açan filizler

Sprout Bookmarks ile yeşile dönüş başlıyor. Bitki Filizi Kitap Ayracı kitaplarınızın arasında duracak 6 küçük bitki filizi. Kitap okurken kaldığınız yeri de yeşili de unutmayacaksınız.

Forget Me Notes Petal Pad - Papatya Notluk
Şansınızı papatya fallarına bırakmayın!

Seviyor? Sevmiyor mu? Diye düşünüp duracağınıza Forget Me Notes Petal Pad ile önce siz sevdiğinizi gösterin. Papatya Notluk'un yapışkanlı yapraklarına istediğiniz notları yazın sevdiklerinizin eşyalarının üzerine yapıştırın. Papatyanın sapını da kitap ayracı olarak kullanın.

Choken Bako - Para Yiyen Köpek Kumbara
Çocuklarınızı tasarruflu olmaya teşvik etmenin en şirin yolu

Choken Bako, önüne konan bozuk parayı hapur hupur yemeye başlıyor. Bozuk paralarınız Para Yiyen Köpek Kumbarada birikiyor.

Talk to the Hand Sticky Notes - Konuşan Eller
Sen sus ellerin konuşsun

Siz hala notlarınızı sıkıcı sarı kağıtlar üzerine mi yazıyorsunuz. O halde sizi Talk to the Hand Sticky Notes ile tanıştıralım. Sözle anlatamadıklarınızı Konuşan Eller ile daha yaratıcı bir şekilde ifade edin.

Airplane Food Flying Placemats - Uçak Tabak Altlıkları
Supersonik tabak altlıkları

Airplane Food Flying Placemats ile masalarınız kırıntı dolmayacak. Uçak Tabak Altlıkları sayesinde uçak pistine dönen masalar çocuklarınızın yeni oyun alanları olacak.

Big Clips Hook - Kıskaç Askılık
Dev bir kağıt kıskacı eşylarınızı taşımak için sizi bekliyor

Big Clips Hook duvara monte edilebilen kocaman bir kıskaç, Kıskaç Askılık ile ister kıyafetlerinizi, ister önemli belgelerinizi duvara asın tercih sizin. Dev kıskaç ile kendinizi devler ülkesinde hissedebilirsiniz.

Silly Bandz - Şekil Bileklikler
Gençlere ve genç kalanlara müjde

Renk renk şekil şekil Silly Bandz ile sizin de bilekleriniz bayram edecek. Gençlerin çok sevdiği Şekil Bileklikler ile hayatınıza renk katın. Bilekliklerinizi İster kıyafetinize uydurun, ister modunuza.

AntWorld Karınca Evi
Microcosmos’a hoş geldiniz

Karıncaların gizemli dünyası AntWorld Karınca Evinde gün yüzüne çıkıyor. NASA tarafından geliştirilen teknolojiyi kullanan AntWorld Karınca Evi ile karıncaların gizlileri saklıları kalmayacak.

Lip Phone - Dudak Telefon
Dudaklarınızı ayırmak istemeyeceğiniz telefon

Lip Phone şık bayanların vazgeçemeyeceği bir telefon. Dudak Telefon kırmızı rengi ile göz doldururken dudak tasarımı ile de oldukça ilgi çekici. Evinizde farklı tasarımlar kullanmayı seviyorsanız bu tam size göre.

Shot Glass Tic Tac Toe - Shot Bardaklı XOX Oyunu
Dikkat ! bu oyun sizi sarhoş edebilir

Çocukluğumuzdan beri oynadığımız üçleme oyunlarının farklı bir versiyonu Shot Glass Tic Tac Toe partilerin yeni eğlencesi. Shot Bardaklı XOX Oyunu hem eğlendiriyor hemde çakırkeyif yapıyor. Bu oyunda yenilen pehlivan oyuna doymasa da içmeye doyacak.

Pyramid Clock - Piramit Saat
Mısır piramitlerinin sırrı çözüldü

Mısırlılardan ilham alarak üretilmiş Pyramid Clock, Mısırlıların güneş saatinden bile daha yaratıcı. Piramitlerin gizemi ve teknolojinin birleşmesi ile oluşan Piramit saatler çok orijinal.

Kar Küresi Yılbaşı Hediyeleri
Hem müzik kutusu hem kar küresi

Kar Küresi Yılbaşı Hediyeleri tüm sevdiklerinizi mutlu edecek güzellikte. Beethoven'ın Für Elise'i eşliğinde kendi etrafında dönen Noel Baba'nın üzerine yağan karları izleyin.

Aluminium Clock with 8 Photo Frame - Çerçeveli Masa Saati
Masanızın üzerindeki tek kişilik dev kadro

Aluminium Clock with 8 Photo Frame ile hem saati öğrenin hem de sevdiklerinizi yanınızdan ayırmayın. Eğer masanızda hem saat hem de çerçevelere yer yoksa bir de Çerçeveli Masa Saatin deneyin. Hem zamandan hem mekandan kazanın.

3D Plastic Photo Frame - 3 Boyutlu Fotoğraf Çerçevesi

Bu çerçevelerle fotoğraflarınızı boyutlandırın

3D Plastic Photo Frame ile özel anlarınızı çok şık çerçevelerle boyutlandırın. 3 Boyutlu Fotoğraf Çerçevesinin asimetrik yapısıyla resimlerinize farklı şekillerde bakın. Siz fotoğraflarınızı muhafaza ederken eviniz de bu şık görüntüden nasibini alsın.

Kişiye Özel Yeni Yıl Sertifikaları
Yılbaşında sevdiklerinize çoktan hak ettikleri Yeni Yıl Sertifikalarından verin, sevginizi belgeleyin

Yeni Yıl Sertifikalarının iki modelinden birini seçin, üzerine yazılacak yazıyı belirleyin, istediğiniz şekilde hazırlayalım, üstelik çerçeveleyelim ve adresinize gönderelim. Size de Yeni Yıl Sertifikalarını layık gördüğünüz kişi/kişilere yılbaşında törenle teslim edin.

Kişiye Özel Yılın Sevgilisi Sertifikası

Sertifikalı aşk

Sevgililer gününde, yılbaşında sevgilime ne alsam diye kararsız kalmayın. Sevgilinizi Aşk Üniversitesi, Mutluluk Fakültesi’nden onaylı Yılın Sevgilisi Sertifikasıyla ödüllendirin.
 
Üst Alt