Elli yıllık kibarlık

Neden kimnsenin aklına birbirlerine duydukları
sayğı ve sevgi gelmiyor acaba ?
çok mu duygusalım ben :Winlk_Tongue:

tamam birbirlerine saygı sevgi gösteriyorlar ama aynı anda yanlışta yapıyorlar.nasıl olmuş ise ikiside birbirinin zevklerini yanlış algılamış.aralarındaki iletişimin bir yerlerinde hata varmış.
insan hiç sevip saydığı sevgilisine sevmediği bir şeyi layık görürmü :)

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
tamam birbirlerine saygı sevgi gösteriyorlar ama aynı anda yanlışta yapıyorlar.nasıl olmuş ise ikiside birbirinin zevklerini yanlış algılamış.aralarındaki iletişimin bir yerlerinde hata varmış.

Bilmem siz söyleyin görürmü ?:freakedout:

görmez tabi görürmü hiç.ama sevmediğini bilmesi,hissetmesi lazım.
bi hikaye daha vardı buna benzer.

kadın hava alanında,zamanıda var uçağın gelmesine,bi miktar kurabiye alıyor.
bekleme salonun geçip kurabiyelerinide tüketmeyi planlıyor.
bu arada yanına bir bey geliyor.
aralarında iletişim geçmiyor.
ama o da ne,adam kurabiyelerden kadına sormadan yemeye başlıyor.
kadın pakete her elini atıp kurabiye aldığında adamda bir kurabiye alıyor.
kadın,zaten 5 dakka sonra gideceğim hiç yüz göz olmayayım diye düşünerek bir şey demez.
pakette sadece 1 tane kurabiye kalmıştır,
adam son kurabiyeyi alır,ikiye böler ve yarısını kadına verir.
kadın artık dayanamaz "bu ne terbiyesizlik ne yüzsüzlük" vs vs...
adam şaşkın şaşkın kadına bakar,dili tutulur birşey söyleyemez.
kadın uçağa biner,çantasına bakarki aldığı kurabiye çantasında durmaktadır.
meğer kurabiyeler adama aitmiş.

Venhar

Evet hikaye güzelmiş...

görmez tabi görürmü hiç.ama sevmediğini bilmesi,hissetmesi lazım.

Umarım , Elli yıllık kibarlığınızda siz iletişim bozukluğu yaşamazsınız efendim :))

efenim atom haklı.ne de olsa hikaye ama sevgi idealize edimeye çalışılırken,iletişim es geçilmiş.Gerçek sevgide bu kadar iletişimsizlik olur mu buda bir soru?
gerçekten sevseydi kendi ön yargılarına göre hareket edeceğine sorardı "ekmeğin neresini seversin hayatım" die?
bazı hanımlarda böle dert yanarlar hani ;"saçımı süpürge ettim,şöle yaptım böle yaptım.tım tım tım....bu adamın derdi ne?"
yada adamlar yakınır ;"yediği önünde yemediği ardında,evse ev,arabaysa araba ....o imkan,bu imkan ayağının altında da da da...bu kadın neden hala problemli?"
bi kezde bir birlerini kendi pencerelerinden değilde karşılarındakinin penceresinden bakmayı deneseler,sorsalar "sen ne istiyorsun "die?belki daha güzel olacak herşey.
O doyumsuz zannettiği kadının bir gülümseyip sarılmasına hasret olduğunu veya o huysuz adamın bi Akşam güleryüzle kapıda karşılanmaktan,hoşlandığını farkedecekler.
Ama nedense basit çözümleri olan sorunları bazan öyle yumak yaparız ki içinde dolaşır kalırız sona.

Venhar

Sn ümmi , evliliği o kadar yalın açıklamışsınız ki
bana diyecek söz bırakmadığınız gibi sanki ne bileyim hani tecrübe konuşur derler ya aynen öyle olmuş yorumunuz

O doyumsuz zannettiği kadının bir gülümseyip sarılmasına hasret olduğunu veya o huysuz adamın bi Akşam güleryüzle kapıda karşılanmaktan,hoşlandığını farkedecekler.
Ama nedense basit çözümleri olan sorunları bazan öyle yumak yaparız ki içinde dolaşır kalırız sona.

sahi tecrübe mi konuşuyor ne dersiniz ?:Winlk_Tongue:

Üst Alt