Elazığ Yabancı Dil Kursları

Akademi Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursu
Elazığ Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Akademi Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Akademi Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Akademi Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ELAZIĞ / MERKEZ
Adı: AKADEMİ BİLGİSAYAR VE YABANCI DİL KURSU
Adresi: İZZETPAŞA MAH.ŞEHİT BİNBAŞI SABRİ SOKAK NO:7/2 ELAZIĞ
Telefon Numarası: 4242361600
Faks Numarası:
E-mail Adresi: hakan_ozcan@hotmail.com

Aksan Yabancı Dil Kursu
Elazığ Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Aksan Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Aksan Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Aksan Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ELAZIĞ / MERKEZ
Adı: AKSAN YABANCI DİL KURSU
Adresi: NAİLBEY MAHALLESİ VALİ FAHRİBEY CADDESİ NO:18 KAT:2-3 ELAZIĞ
Telefon Numarası: 4242386888
Faks Numarası:
E-mail Adresi: aksanenglish@hotmail.com

Başarı Yabancı Dil Kursu
Elazığ Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Başarı Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Başarı Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Başarı Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ELAZIĞ / MERKEZ
Adı: BAŞARI YABANCI DİL KURSU
Adresi: İZZETPAŞA MAHALLESİ ŞEHİT İLHANLAR CADDESİ HACI TEVFİK EFENDİ SOKAK GÜLTENLER İŞ MERKEZİ NO:12/1 KAT:7 ELAZIĞ
Telefon Numarası: 4242381616
Faks Numarası:
E-mail Adresi: iletisim@basarikursmerkezi.com
 
Üst Alt