• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Ekonomik Araç Yüzey Temizleme, bakım ve Parlatma

Okunuyor :
Ekonomik Araç Yüzey Temizleme, bakım ve Parlatma

sonarabacı

Acemi
Üye
Arabasını sevenler için gerçekten ekonomik ve tam çözüm sunan bir ürün boya temizleme kili bazıları yüzey temizleme hamuru da diyor. Aracınızın, boyası üzerine yapışan
inatçı kir, reçine, hayvan dışkısı, özellikle tersane ve sanayi bölgeleri çevresinde park halindeki arabalara yapışan boya partiküllerini, sorunsuzca kendi ellerinizle temizlemek
için yuzeytemizleme.com internet sitesinde Magic Clean araba oto Yüzey temizleme hamuru çok başarılı.

Ben kullanıyorum. Arabamın torpidosunda her zaman tutuyorum. bir leke temizleme uğruna özel temizleme işlemlerine tabi tutulsun diye büyük yıkamacılara 100-150 TL hatta
bazen dolar ödemekten yoruldum. bir defa aldım.Onlarca leke çıkarabiliyor. Aracın tam***** kullansam 4 kez tamamen arabamın boayasını temizleyebilir, pürüzleri giderir.

Temiz sandığım boyayı bile öyle güzel ve prüzsüz hale getiriyorki. Kullanmadan anlaşılmaz.

Birde boya koruyucu ve parlatıcıları da var.Şimdi sırada onlar var deneyeceğim. bizim gibi meraklılar için paylaşmak istedim

İntenet sitelerinden sipariş kabul ediyorlar. Havaleyi yapar yapmaz ürün gönderilmiş oluyor.

Firmanın Telefonu: 0216 447 10 56

Üst Alt