• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Düştün Gözlerimden

D€NiZ

Kıdemli
Üye
Düştün Gözlerimden

Bir sızı gibi oturdun içime. Yıllar geçti. Sen öylece kala kaldın. Bir türlü gitmek bilmedin.
Oysa sevmeyi bilen de sendin; unutmayı bilen de. Aşkı, kumsala yazılan bir cümle gibi silen de. Dilsiz ve sağır gecelerin koynunda bıraktın beni. Gözyaşlarım ya içime aktı ya yastığıma. Ağlayan bendim giden sen. Yanan bendim tüten sen.
Bir gün vefasızların kitabına yazdım adımı. Ve kırmızı bir kalemle çizdim utanarak da olsa altını. Seni unutacaktım artık. Dudaklarımda bir sigara dolaşacaktı yani artık isminin yerinde. Sen beni unuttuğunu unutarak bana kızacaktın belki. Senin kadar saf sevdamı karalayacaktın en yaralayıcı tümcelerinle. Oysa bir kere bile sormayacaktın neden?
Sebebi olduğun ayrılıkların tasası düşmeyecekti yine sana. Senin ne kaybettiğin gecelerin olacaktı; nede daha kelime bile olamamış hecelerin.
Evet unuttum seni. Artık ben de bir vefasızım. Zerre kadar farkım kalmadı yani senden. Helal olsun yine ağlattın beni. Lakin varya bir damla gibi düştün gözlerimden!..

Ergin CAN
Sayın CAN'nın izni ile yazılmıştır....

RABİA

Bağımlı
Üye
Güzel bir yazıydı...Lakin, gönle düşenin, gözden düşmesinin ne hükmü var? Acı çeken gönüldür...

B

blueice

Ziyaretci
Artık ben de bir vefasızım. Zerre kadar farkım kalmadı yani senden. Helal olsun yine ağlattın beni. Lakin varya bir damla gibi düştün gözlerimden!..

Aşka ve sevilene sitemler.Hiç bitmeyen sevda hesapları.Emeğine sağlık,Ergin Can beyin de yüreğine...:alkis::alkis:

~Mine~

Tecrübeli
Üye
Ergin Can eline emeğine sağlık çok güzeldi :alkis::alkis:

Denizcim tşkler paylaştığın için bizlerle :prv:

K

Kadim

Ziyaretci
Bir kere gözden düşmeye görsün o an o dakka olay bitmiştir..
Bir daha ömrünce dağılan parçalar bir araya gelmez...

shgiptare

Kıdemli
Üye
maalesef gözünden düşsede gönlünden düşememiş :alkis::alkis:çok güzeldi teşekkürler

ResuLL

Tecrübeli
Üye
Düştün Gözlerimden

Bir sızı gibi oturdun içime. Yıllar geçti. Sen öylece kala kaldın. Bir türlü gitmek bilmedin.
Oysa sevmeyi bilen de sendin; unutmayı bilen de. Aşkı, kumsala yazılan bir cümle gibi silen de. Dilsiz ve sağır gecelerin koynunda bıraktın beni. Gözyaşlarım ya içime aktı ya yastığıma. Ağlayan bendim giden sen. Yanan bendim tüten sen.
Bir gün vefasızların kitabına yazdım adımı. Ve kırmızı bir kalemle çizdim utanarak da olsa altını. Seni unutacaktım artık. Dudaklarımda bir sigara dolaşacaktı yani artık isminin yerinde. Sen beni unuttuğunu unutarak bana kızacaktın belki. Senin kadar saf sevdamı karalayacaktın en yaralayıcı tümcelerinle. Oysa bir kere bile sormayacaktın neden?
Sebebi olduğun ayrılıkların tasası düşmeyecekti yine sana. Senin ne kaybettiğin gecelerin olacaktı; nede daha kelime bile olamamış hecelerin.
Evet unuttum seni. Artık ben de bir vefasızım. Zerre kadar farkım kalmadı yani senden. Helal olsun yine ağlattın beni. Lakin varya bir damla gibi düştün gözlerimden!..

Ergin CAN

Sayın CAN'nın izni ile yazılmıştır....
Her akan damla da dustun gozlerımden desekte unutamıyoruz.
Unutabılen olmayı dılerdım..
tesekkurler Denız

sempatikman

Tecrübeli
Üye
vefasızlara kapak olsun :))))))))))))))) emeğine sağlık :))))))))))))))))

kirmizigül

Kıdemli
Üye
sevenler kalay kolay unutamiyor yasanmis anilar
dükülen ya slar mutlu kahkahalar hep hatirlandimi

başlatan benzer konular forum cevaplar tarih
RABİA mesaj panosu 0
B edebiyat 3
S edebiyat 1
Üst Alt