• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Duş alma şekliniz karakteriniz hakkında bilgiler veriyormuş

Okunuyor :
Duş alma şekliniz karakteriniz hakkında bilgiler veriyormuş

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Duşa girdiniz ilk nerenizi yıkama ihtiyacı duyuyorsunuz? işte ilk yıkama ihtiyacı duyduğunuz yer karakterinizi ele verdiğini biliyor muydunuz?

Ayak
Duşa ayağını yıkayarak başlayan insanlar, alçak gönüllülüğü ifade ediyor. Ayrıca, hayatta sahip oldukları şeylerin değerini bilen minnet duygusu gelişmiş bireyler oldukları da söylenebilir.

Göğüs
Duşa girer girmez göğüslerini yıkayanlar, kendilerine güvenen ve herkes tarafından takdir gören kişilerdir.

Yüz
Duşa girer girmez ilk olarak yüzünü yıkayanlar, insanların kendi dış görünüşleri hakkında ne düşündüğünü önemseyen utangaç kişiliklerdir. Ayrıca, diğer insanlara göre daha çabuk stres olan bir yapıya sahiptirler.

Omuz ve boyun
Duşa omuz ve boyun bölgesini yıkayarak başlayan bireyler, rekabetten keyif alırlar ve isteklerinin reddedilmesinden hiç hoşlanmazlar.

Eller
Duşa ellerini yıkayarak başlayanlar, korkularının hayatlarını etkilemesine izin vermeyen idealist bireylerdir. Her koşulda haklarını savunurlar.

Koltuk altı
Duşa koltuk altını yıkayarak başlayanlar, samimi ve arkadaş canlısı bireyler olup, başkalarına yardım etmekten büyük keyif alırlar.

Genital bölge
Duşa girer girmez ilk olarak genital bölgesini yıkayan bireyler, aşırı utangaçtırlar ve toplum içinde rahat hareket edemezler. Bu bireylere yaklaşmak oldukça zordur.

Saç-Baş
Duşa kafasını yıkayarak başlayanlar, gerçekçi ve pratik insanlar olmakla beraber, zaman kaybetmeyi sevmezler ve rutinlerine sıkı sıkıya bağlıdırlar.

Kol ve bacak
İlk olarak kol ve bacaklarını yıkama ihtiyacı hisseden bireyler, hayalperest ve soğukkanlı bireyler olup, seyahat etmeye bayılırlar.

Sırt
Duşa sırt bölgesini yıkayarak başlayan bireyler, yalnız kalmaktan büyük keyif alırlar ve dikkatli kişilerdir. Ayrıca, kurallarına sıkı sıkıya bağlı bireylerdir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt