• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Dünyayı bitiren kehanetler

  • Konbuyu başlatan Eftelya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 11K

Okunuyor :
Dünyayı bitiren kehanetler

E

Eftelya

Ziyaretci
O bir kahin.. Bulgaristanın bir köyünde yaşayıp orada öldü. Vangelia Gushterova ya da kısaca Vanga Sovyetler'in çöküşünü bildi. Prenses Diana'nın ölümünü de.. 11 Eylül saldırısını ise 10 sene önce söyledi.
Kör ve yaşlı bir kadın olan Vanga'nın ölmeden önceki kehanetleri ise akıl dışı
Vanga Dünya savaşı başlayacak, Müslüman bir devlet Avrupaya hakim olacak gibi yakın gelecek için de kehanette bulunmuş İnsan yapımı güneş yapılacak, organların hepsi kopyalanacak, uzaylılarla ahbap olunacak ve nihayet dünya bitecek gibi düşünemediğiniz kehanetlerde de bulunmuş

İşte o kehanetler;

2008- Endonezyada çekişme yaşanacak. 4 ülkenin 4 devlet başkanına suikast girişiminde bulunulacak. Bu 3. Dünya Savaşı'nın başlama sebeplerinden biri olacak.

2010- 3.Dünya Savaşı Kasım-2010′da başlayacak ve Ekim-2014′te bitecek. Nükleer ve kimyasal silahlar kullanılacak.

2011- Kuzey Yarımküreye Radyoaktif serpinti olacak. Hayvanlar ve bitkiler sağ kalmayacak. Müslümanlar, hala hayatta kalmış olan Avrupalılara karşı kimyasal savaş başlatacaklar
 
E

Eftelya

Ziyaretci
- Kimyasal savaşın bitmesiyle dünyadaki insanlarının çoğu deri kanseri olacaklar veya deriye bağlı hastalıkları olacak.
 
E

Eftelya

Ziyaretci
2016-Avrupa neredeyse boş. Nufüs gittikçe azalıyor…
2018-Çin, Yeni Dünya Gücü olacak
2023-Dünya’nın yörüngesi hafifçe değişecek.
2025-Avrupa hala biraz yerleşim alanı
2028-Yeni enerji kaynağı geliştirilecek. (Muhtemelen termonükleer reaksiyon kontrolü) Açlık problem olmaktan çıkacak.Venus’e pilotlu uzay yolculuğu uygulanacak.
2033-Kutup buzları eriyecek. Dünya okyanus seviyesi yükselecek
 
E

Eftelya

Ziyaretci
2043 - Müslüman bir devlet yeniden Avrupa'nın tek hükümdarı olacak
2046-Yapay organlar üretilecek. Vücut organı değişimi, gözde tedavi yöntemi olacak.
2066- Müslümanların elinde olan Roma’ya saldırı sırasında, ABD iklim değişikliği yapan yeni silahını kullanacak.(Ani donma)
2076- Sınıf ayrımı kalkacak. Tüm dünyada Komünizm hakim olacak!
2084- Doğanın yeniden doğuşu
 
E

Eftelya

Ziyaretci
2088- Yeni Hastalık: İnsanlar saniyeler içinde yaşlanacak
2091- Hastalığın tedavisi bulunacak
2100- İnsan yapımı Güneş, Dünya’nın karanlık tarafını da aydınlatmaya başlayacak.
2125- Macaristan’da, uzaydan sinyal alınacak. (İnsanlar tekrar Vanga’yı hatırlayacak)
2130- Uzaylıların önerisiyle su altında Koloniler kurulacak.
2154-Hayvanlar yarı-insanlaşacak
2167- Yeni bir Din ortaya çıkacak...
2170- Büyük kıtlık/kuraklık2183-Mars’taki koloni nükleer ulus haline geliyor ve Dünya’dan bağımsızlık istiyor. (ABD’nin İngiltere’den bağımsızlık istediği tarzda…)
2201- Güneş’teki termonükleer reaksiyon yavaşlıyor. Isı düşüyor.
2256- Uzay yolculukları Dünya’ya yeni hastalıklar getiriyor.
2262- Gezegenlerin yörüngeleri devamlı olarak değişmeye başlıyor. Mars, bir kuyrukluyıldızla çarpışma tehditi altında.
2288- Zamanda yolculuk. Uzaylılarla yeni temaslar
2480- İnsan yapımı iki güneş çarpışacak. Dünya tekrar karanlıkta kalacak.
3005- Mars’ta savaş...
 
E

Eftelya

Ziyaretci
3797- Dünyanın sonu… Dünya’daki tüm yaşam ölecek. İnsanlar yeni bir güneş sisteminde yaşam alanı arıyor.
 
E

Eftelya

Ziyaretci
Obama’yı bilen kahin: Amerika çökecek!
Amerika’nın yeni siyahi başkanını 18 yıl öncesinden bilen Bulgar kahine göre, Barack Obama, ABD’nin çöküşüne yol açabilir

Amerika’da 4 Kasım’da yapılan seçimlerde ülke tarihinde ilk defa siyahi bir adayın başkanlık koltuğuna oturması tüm dünyada coşkuyla karşılandı. Küresel finans kriziyle boğuşan dünya liderleri, Demokrat Başkan Barack Obama’yı bir umut ışığı olarak niteledi. Dünya basını, 50 milyon beyazın da tercihi olan Obama’nın Bush politikalarını terk ederek dünyaya barış getireceğini, vergi indirimi sayesinde Amerika’yı ekonomik krizden kurtaracağını yazdı. Ancak Obama’nın başkan seçileceğini 18 yıl önce bilen Bulgar kahin Baba Vanga’ya (Vanga nine) göre Obama’nın “değişim” sloganı sanılanın aksine dünyaya barış değil felaket getirecek. İkinci dünya savaşı sırasında Nazi Lideri Adolf Hitler tarafından bizzat ziyaret edilen, Rus gizli servisi KGB’nin bile tavsiyeler aldığı Baba Vanga 1996 yılında 84 yaşında hayata veda etmişti.

11 Eylül saldırıları, Kursk faciası, ve Rusya’nın Gürcistan’ı işgal edeceğini bilen Baba Vanga Amerika’ya dair şu kehanetlerde bulundu:

“Amerika Birleşik Devletleri’nin 44’üncü başkanı (Yani George Bush’tan sonraki başkan) siyah olacak. Bu Amerika’nın göreceği son lider olacak. Çünkü siyahi liderin göreve gelmesinden kısa bir süre sonra ülke büyük bir ekonomik krize girecek.

Kuzey ve güney eyaletler arasında anlaşmazlık çıkacak. Endonezya karışacak. Tüm bunlar Üçüncü Dünya Savaşı’nı başlatacak... Üçüncü Dünya Savaşı’nda ilk kez atom bombası kullanılacak.

KEHANETLERİN %80’İ TUTTU
Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga’nın kehanetlerinin yüzde 80’i doğru çıktı. 1989’da Rus televizyonuna “İki çelik kuş kulelere çarpacak gökyüzü aydınlanacak, (11 Eylül saldırıları) Kursk (2000 yılında 118 Rus askerine mezar olan denizaltının adı) su altında kalacak bütün dünya arkasından ağlayacak, dedi. Kahin 1994 yılında da ” Vladimir’in zaferi dünyada herşeyi eritecek. (Gürcistan savaşı). İklimler değişecek (küresel ısınma). Rusya ayakta kalacak ve dünyaya hakim olacak” demişti.

Baba vanga KİMDİR?
AsIl adı Vangelina Pandeva olan Baba Vanga, 1911 yılında dönemin Osmanlı İmparatorluğu hakimiyetinde olan Bulgaristan’da (şimdiki Makedonya) doğdu. 13 yaşında sele kapılarak toprak altında kaldı. İki gözü de iltihaplanıp kapandı. Bu kazadan sonra geleceği okumaya başladı. Dokunduğu her şeyi tüm ayrıntılarıyla tarif ediyor, bastığı toprakta yıllar önce ne olaylar geçtiğinin hepsini söylüyordu. Ünü arttıkça Bulgar devletini bir organı gibi çalışmaya başladı. Aylık maaşa bağlandı. Bilim adamları görüşmek isteyenlerin randevularını ayarlamaya başladı. Kehanetlerin hepsi Bulgar hükümeti tarafından kaleme alındı. Kayıtlara göre ünlü kahini zamanında Nazi lideri Adolf Hitler bile ziyaret etti. Hitler’in bu görüşmeden çok sinirli çıktığını söyleniyor. Baba Vanga 1996 yılında 84 yaşındayken öldü.
milliyet.com.tr
 

ner@gis

Amatör
Üye
Peki daha önce niye hiç duymadıkta..2008 de duyduk kehanetleri,yıllar önce de tutmuş neden adı duyulmadı?
Çok ilginç......
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Balkanların Nostradamusu Baba Vanga, Trump'ın ABD başkanı seçilmesinin ardından bir kez daha gündeme geldi. Zira Barack Obama'nın seçilmesiyle 'ABD'nin 44. başkanı siyah olacak' kehaneti doğrulanan Vanga'ya göre, 44. başkan ABD'nin son başkanı olacak

Bulgar kahin Baba Vanga, 1996 yılında 85 yaşında öldüğünde geride pek çok kehanetini de bırakmıştı.

BABA VANGA'NIN GERÇEKLEŞEN KEHANETLERİ

Baba Vanga, 1968 yılında Prag kehanetinde, "Prag'ı hatırlayın! Prag'ı hatırlayın! Şehrin üzerinde büyük güçler dolanıyor ve savaş, savaş diye çığlık atıyorlar. Prag, içinde balık tutacakları bir akvaryuma dönüşecek." demişti. Ardından Ağustos ayında Rusya, Prag'ı işgal etti ve uzun süre işgali sürdürdü.

1969 yılında Indıra Gandhi kehanetinde, Gandhi'nin ülkesinin başına geçeceğini ancak uzun süre kalamayacağını, ölümün buna engel olacağını, ölüm nedeninin elbisesinden kaynaklanacağını, ateşli dumanlı bir ölümle öleceğini söylemişti. 1984 yılında Indıra Gandhi bir televizyon kanalına röportaj vereceği için estetik kaygısıyla çelik yeleğini giymedi. Kanala giderken silahlı saldırıya uğradı ve hayatını kaybetti.

Baba Vanga, Vladimir Putin kehanetinde, Vladimir'in zaferi dünyanın gidişatını değiştirecek, demişti. 1994 yılında Rusya'nın Gürcistanı'ı işgal etmesi Putin'e devlet başkanlığının yolunu açmıştı.

Kursk Denizaltı kehanetinde Baba Vanga, Kursk sulara gömülecek, insanlar ağlayacak dedi. Bunun üzerine KGB servisi kendisine bir ziyarette bulundu ve bilgi almaya çalıştı. 2000 yılında Kursk bölgesinde bir Rus denizaltı battı ve 118 denizci hayatını kaybetti.

11 Eylül kehanetinde bulunan Vanga, "Korku, korku, iki Amerikan kardeş, iki çelik kuş binalara çarpacak ve gökyüzü aydınlanacak." kehaneti ile 11 Eylül 2001'de ikiz kulelere yapılan terör saldırısını bildi.

Baba Vanga, Suriye kehanetinde; "2011 çok özel bir yıl olacak. İnsanlar değişecek ve tüm dünya değişecek… Baharda ortadoğu ülkelerinden birinde savaş çıkacak. Bu savaş 3. dünya savaşının başlangıcı olacak. Kıyamet gerçekleşecek ama buna daha zaman var. Çünkü henüz Suriye düşmedi!" demişti.
 

karafetva

Tecrübeli
Üye
Kahinler bilgiyi nereden alır? Acaba Güç sahibi insanlarla kurdukları metafizik bir bağ mı var ve ya güçlülerin bilgilerini mi ele geçirebiliyorlar? metafizik hack de olabilir...
 
Üst Alt