• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Dünyanın en güzel ülkesi seçiliyor

Okunuyor :
Dünyanın en güzel ülkesi seçiliyor

Quarezma

Amatör
Üye
thevotenation.com adlı site dünyanın en güzel ülkesini seçiyor.Türkiye sanırım şu an 4. sırada lütfen oylarınızı esirgemeyin, gerçi güzel ülkemizin böyle oylamalara ihtiyacı yok zaten dünyanın en güzel ülkesiyiz ve en güzel şehirde İstanbul ama olsun hepimiz günde 1 kez oy kullansak o bile yeter.

Karakarizma

Kıdemli
Üye
Evet yaaa Türkiye en güzel ülkeler listesinde en üstte olmayı hak ediyor ama maalesef güzellikleri koruma konusunda ise son sırada olmayı hak ediyoruz bence ...

Tarihi doku , denizlerimiz ve kıyılarımız , doğal güzelliklerimiz hepsi mükemmel ama hepsi zamanla kirleniyor ....

orkuorkun

Kıdemli
Üye
bu listede

sırbistan ilk sırayı almış durumda ,, (dünyada en milliyetçi ülkelerden birdir, dünya savaşı onlardan çıktı)

solavaklar 2.ci sırada

ruslar 3 cü

adil bir oylama değil,, Allah aşkına sırbistanı tanıyan gitmiş olan var mı aranızda, veya slovakya ya,,

Rusya güzeldir yalan yok,,

ama bu adil değil,, burada sadece aşırı milliyetçilik bağlarını görüyorsunuz,,
fakat bu siteyi çinliler ve uzakdoğular henüz keşfetmemiş, Milliyetçilik arasanız 1 milyar çinli çıkar ve benim ülkem en güzel derler,,

Benim Eşim Endonezyalıdır-- Endonezya onun için en güzel memleket dünyada, ama Türkiyede yaşıyoruz, Türkiye de en güzeldir bize göre..

bu bir gösterge değil

Nil@y

Eski Üye
Üye
Evet orkun beye katiliyorum bencede Rusya guzel bir ulke fakat en guzeli benim cennet vatanim Turkiye..

Runaw@y

Tecrübeli
Üye
25 Kasım 2007 Saat:03:57 itibariyle TÜRKİYE 1. Sırada.Hakettiği konum tartışmasız ilk sıra ve bunuda açık ara götürüyor....

Üst Alt