• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

DTP kapatıldı

• Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 70
  • Görüntüleme 12K

Okunuyor :
DTP kapatıldı

DTP nin kapatılmasını doğru buluyormusunuz?

• Kullanılan toplam oy
    19

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
DTP'nin kapatılması kesinlikle yanlış bir karar.
Asimilasyon devri çoktan geçti.
Artık farklı kültürlerin görülmesi, devletçe kabul edilmesi ve taleplerin değerlendirilmesi gerek.

öztürk34

Acemi
Üye
Parti kapatmak yetmez,üyelerini de infaz etmek lazım.
Yok yok bu da yetmez türkiyenin bir bölgesini toptan "kapatıp"temerküz kampına dönüştürmek lazım.
Aslında farklı unsurları,hala türkleşememiş olanları,kürdlük,araplık,çerkezlik,lazlık iddiasında buulunanları toptan yok etmeden bu terör belasından kurtuluş yok!
Neredesin Hitlerin ruhu,
Üç kere "faşizme hayır" diye bağırırsam çık!
bu ülkede ben buyum ben şuyum ben özgürlüğümü istiyorum bu ırk daha üstün bu olsun kim diyo ...diyenler belli onlar yokolsun gebersin defolup gitsin bu ülkeden burda biz mutluyuz sen bile özgürce hitlerin ruhunu çağırabiliyorsun ki hitler ırkçı barbar bir ib......
biriydi geberdi gitti bize öylesi değil insanlara örnek olmuş ATATÜRK onda birini yapan bile gelse başımızın üstünde yeri varrr.......

Mustad'af

Tecrübeli
Üye
Ne zamandır bir terör örgütüyle bağlantılı partiyi kapatmak faşistlik oldu..

yoksa sizdemi terörü destekleyenlerdensiniz..
Partiyi kapatmak yetmez ,üyelerini de infaz etmek lazım diyen siyaseten özürlü faşo kafalıya cevaptı yorum,
Eğer sende de varsa üzerine alınmakta serbestsin.

iki senedir burada ergenekon terörünü destekleyip durdun,
Acaba kim terörden yana,
YAni ayanaya baksan diyorum.

simqe

Kıdemli
Üye
Partiyi kapatmak yetmez ,üyelerini de infaz etmek lazım diyen siyaseten özürlü faşo kafalıya cevaptı yorum,
Eğer sende de varsa üzerine alınmakta serbestsin.

Acaba kim terörden yana,
YAni ayanaya baksan diyorum.
Ergenekon terörü diye bir terörmü var,hangi mahkeme bu kararı verdi,sen sapla samanı karıştırıyorsun bence..henüz yargılama bitmemiş,sonuçlanmamış bir dava bu..bekleyip göreceğiz sonucu.
Elbette kapatılan dtp nin üyelerini yargılamak taraftarıyım,buna infaz denirsede öyle olsun :))
Zira sadece iki milletvekilinin suçlanması yetmez,orada kimler var daha..mesela emine ayna..direk yargıya gitmeli..terörü destekleyen,pkk ya yardım eden,öcalanı başkanları kabul eden her parti kapatılmalı ve evet..infaz yerinde bir karar olur..

eмiLy

Kıdemli
Üye
.
Ergenekon terörü mü?
Ergenekon'un ne olduğu belli mi ki?
Kesin hüküm verildi mi?
Yargılama aşamasındayken ''sanık'' lar hakkında bu denli bir ithamda bulunmayı hangi vicdana dayandırıyorsunuz?
Bir de dindarım diye geçiniyorsunuz? Bu ''kul hakkı'' değildir de nedir? O davada beraat edenlerin hakkı size helal olacak mı? (Çok dindarsınız ya ondan böyle konuşuyorum:)

Mustad'af

Tecrübeli
Üye
saçmalamak adet oldu galiba,

benim terörüm iyidir mantığı,
Tipik tek parti zihniyeti,
Bir vekilinin ifadesiyle:
"Bu ülkeye komünizm gelecekse,onu da biz getiririz"
Başkaları terörist,sizinkiler vatanperver...

Ne terörü ne ergenekonu,
yerden fışkıranlar oyuncak silah,lavlar boru, belgeler kağıt parçası,planlar karalama kağıdı,suikast planları strateji oyununun parçaları...

Gülsem ayıp olacak,ağlasam bana yazık!
En iyisi mi,
Kapansızn tüm partiler,
O zaman gör demokrasiyi,insan hakkkını!

simqe

Kıdemli
Üye
saçmalamak adet oldu galiba,

benim terörüm iyidir mantığı,
Tipik tek parti zihniyeti,
Bir vekilinin ifadesiyle:
"Bu ülkeye komünizm gelecekse,onu da biz getiririz"
Başkaları terörist,sizinkiler vatanperver...

Ne terörü ne ergenekonu,
yerden fışkıranlar oyuncak silah,lavlar boru, belgeler kağıt parçası,planlar karalama kağıdı,suikast planları strateji oyununun parçaları...

Gülsem ayıp olacak,ağlasam bana yazık!
En iyisi mi,
Kapansızn tüm partiler,
O zaman gör demokrasiyi,insan hakkkını!
Peki bu davadan suçu kesinleşmiş ve ceza almış bir isim gösterebilirmisin bana :))

sen pkk ile bu olayı aynı kefeye koyuyorsan..sana diyecek bir sözüm olamaz artık

Üst Alt