Dr. Öz'den Beyin Geliştirme ve bellek güçlendirme teknik ve besinleri

Geliştirin ve beyninizi bir destek verecek bir kaç basit 5 dakikalık çözümleri ile belleği güçlendirmek.
ABD Hafıza Şampiyonu Ron White favori beyin artırma ipuçları ve yiyecekleri deneyerek rahat aklınızı başınıza toplayın.

Gıdalar Beyin güçlendirme

Blueberry (Yabanmersini) Konsantre
Yaban mersini de antioksidanlar büyük bir kaynak çünkü bir superfood olarak etkileyici bir üne sahip ve onlar da ezber becerilerini geliştirmek için kanıtlanmış oldum. Yakın tarihli bir çalışmada demans riski yaşlılarda bellek iyileştirmede yaban mersini bir potansiyel yararı göstermek için ilk. Yabanmersini meyvelerini en iyi yolu, yaban mersini konsantresi kullanmaktır. Su 4-5 ons 1 yemek kaşığı karıştırın. Konsantre bir çorba kaşığı yaban mersini bir fincan eşdeğerdir.

Kabak Çekirdeği Yağı
Kabak çekirdeği yağında bulunan omega-3 yağ asitleri yüksek konsantrasyon bilişsel fonksiyonu düzeltir ve hafıza kaybını önlemeye yardımcı olur. Kabak çekirdeği yağı da çinko yüksek olduğu ve aslında beyninizin formda yeni hatıralar olur. Salata, ızgara sebze, makarna ya da ekleyin.

Elma Cips
Bu ifade "Günde bir elma, doktoru uzak tutar" ve elma sadece, aynı zamanda çok koyunda Alzheimer tutabilir çıkıyor duydum. Beyin üzerindeki yaşlanma etkilerini kavga ederek, elma cipsi gizli bir beyin getirici silah vardır. Onlar nörotransmitterlerin önemli bir grubun çöküşünü önlemek ve Alzheimer gibi hastalıklara karşı beyni korumaya yardımcı olur.

Videoyu mutlaka izleyiniz
Beyin için önemli bir egzersiz

 
  • Etiketler
    beyin geliştirme
  • Üst Alt