Dr. Ömer Coşkun' un Mucize Hızlı Zayıflama Çayı

ANC BİBERİYELİ

SAĞLIKLI FORMDA KALMAK VE ZAYIFLAMAK İSTEYENLER İÇİN ÖZEL FORM ÇAYI
ÜRÜNÜMÜZÜ KULLANIM TALİMATLARINA UYGUN OLARAK KULLANARAK KISA SÜREDE SAĞLIKLI BİR BİÇİMDE 10-15' KG.'A KADAR KİLO VEREBİLİRSİNİZ..

Ürünümüz ISO Belgeli Tesislerimizde ve Tamamen 0 bitkisel ürünlerden yararlanılarak üretilmektedir. Hiç bir kimyasal katkı maddesi içermemektedir. Ürünümüz 2 Gr. X 84 adet süzen demlik poşetinden Oluşur. 42 Gün Kullanımlık Karışık Bitki Çayı Kürü İçerir . Ürünümüz Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının tarafımıza vermiş olduğu gıda üretim izni ile üretilmektedir. (Belgelerin Digital Kopyalarını Ürün Resimleri Bölümünde Görebilirsiniz.)

ÜRÜN İÇERİĞİ

ALPHA-HUMULENE, ALANINE, APIGENIN, ALPHA-TOCOPHEROL LIMONENE,AR-CURCUMENE, ARGININE, ASCORBIC-ACID, BETA-CAROTENE, BETULIN, BORNEOL, BORON, CALCIUM, CAMPHOR, CARVACROL, MYRCENE, NIACIN, ROSMARICINE, TRYPTOPHAN, ZINC

FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ

ANALJEZİK, ANESTEZİK, ANTIAKNE, ANTİARTRİTİK, ANTİBAKTERİEL, ANTİFİBROMYALJİK, ANTİİMPOTANS, ANTİİNFLAMATUAR, ANTİKANSER, ANTİKOLESTATİK, ANTİDİSPEPTİK, ANTİÖDEMİK, ANTİDEPRESYON, ANTİDİABETİK, ANTIHİPERTANSİVE, ANTİNÖROPATİK, ANTİOBEZİTE, ANTİOKSİDAN, ANTİLUPUS, ANTİOSTEOARTHITIC, ANTİPSORIAC, ANTİTÜMÖR, DETOKSİKANT, FUNGİSİD, HEPATOPROTEKTİF, İMMUNOMODULATOR, LAKSATİF, MUKOLİTİK, NÖROPROTEKTİF, VENOPROTEKTİF

ENDİKASYONLARI

Sağlıklı formda kalmayı destekleyecek şekilde formüle edilmiştir. İçerdiği tıbbi bitkilerin uluslararası monograf ve literatürlerde yayınlanmış kullanımları; Karbonhidrat ve yağ metabolizması için gerekli olan temel bitkisel etken maddeleri içerir. İnsülinin daha etkili kullanılmasını sağlayarak, kan şekerinin aşırı dalgalanmasını önler. Zayıflama diyetine etkili şekilde katkıda bulunur. Sindirim sisteminin çalışmasını kolaylaştıran, terleme ve idrar atımıyla vücudu ödemlerden ve toksinlerden arındırarak, metabolizmanın düzenli çalışmasına yardımcı olduğu bilinmektedir. Yağ yakıcı, gaz giderici ve fazla kiloları azaltıcı özelliği mevcuttur. İçerdiği liflerden ötürü hem bağırsak sağlığı için çok önemlidir hem de geç atıldığı için tokluk hissi verir. Safra söktürücü özelliği vardır. Romatizmal hastalıklar için ağrı kesici ve iltihap giderici özellikleri vardır. Ürünümüz içerdiği antioksidanlarla, hücreleri serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ

Bir süzen poşet orta boy 1 su bardağı kaynamıs suya eklenir ve 10 dakika demlendikten sonra içilir. Sabah ve Akşam tok karnına günde 2 kez olmak üzere içilmelidir.

Ürünle İlgili Detaylar : devasepeti.com
 
Dr Ömer Coşkun'a İNANMAYIN

Cine 5 kanalında Dr Ömer Coşkun ile yapılan programı yaklaşık 1 buçuk ay evvel izledim.Doktor beyin üzerine basa basa önerdiği bitkisel kapsullerin ayda 9 kg verdirdiğini dinledim.hemen internetten ilgili siteye girdim ve Ankara ayrancı mesnevi sokaktaki iletişim bürosuna gittim.2 kutu ZERAFET FORM bitkisel haplarından aldım.Günde 3 kez 2şer adet ve uygun rejim sistemiyle hepsini içtim.Yarım gram değil vermek hapların bitiminde mevcut kilom daha dengesizleşerek metabolizmamda problem yaşadım.
 
amaç

cine 5 kanalında dr ömer coşkun ile yapılan programı yaklaşık 1 buçuk ay evvel izledim.doktor beyin üzerine basa basa önerdiği bitkisel kapsullerin ayda 9 kg verdirdiğini dinledim.hemen internetten ilgili siteye girdim ve ankara ayrancı mesnevi sokaktaki iletişim bürosuna gittim.2 kutu zerafet form bitkisel haplarından aldım.günde 3 kez 2şer adet ve uygun rejim sistemiyle hepsini içtim.yarım gram değil vermek hapların bitiminde mevcut kilom daha dengesizleşerek metabolizmamda problem yaşadım.

amacın karalamakya elinden geleni yap yapancı biri yapınca oo süper yapıyor hemen deriz zihniyetimiz bu sizin ve bizim birden bir şey olmaz anca karalamayı biliriz
 
  • Etiketler
    dr ömer coşkun zayıflama form cayi formda kalmak hızlı zayıflama çayı omer coskun ömer coşkun zayıflama zayiflama cayi
  • Üst Alt