Dr. Muhammet Dilber Hakkında Hasta Yorumları

Dr. Muhammet Dilber Hakkında Hasta Yorumları,Burun Estetiği, Op.Dr. Muhammet Dilber,Op.Dr. Muhammet Dilber kimdir?

Uludağ Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldu. Aynı üniversitenin Kulak Burun Boğaz bölümünde ihtisasını başarıyla tamamladı. Uzmanlık eğitiminin ardından İstanbul'a geldi. Beş yıl boyunca Özel Safa Hastanesi ve Etiler Entrium Kulak Burun Boğaz merkezinde çalıştı. Operasyonlarını Safa Hastanesi, Acıbadem Hastanesi ve Amerikan Hastanesinde gerçekleştirdi.

Bu süre içerisinde kendi alanında farklı yaklaşık 5000 civarında başarılı ameliyat yaptı. Yurtiçinde konularında otör sayılan birçok uzmanla özellikle burun estetiği operasyonları, horlama cerrahisi, çocuk kulak burun boğaz ameliyatları, klasik veya balonla sinüzit operasyonları, kepçe kulak operasyonları, kulak zarı ameliyatları, baş dönmesi, kulak çınlaması ve alerji konularında ortak çalışmalar gerçekleştirdi.

Her yıl yurtiçinde ve yurtdışında düzenlenen kulak burun boğazla ilgili ve branşı ile alakalı estetik operasyonlarla ilgili kongre, seminer ve kursları düzenli olarak takip etmektedir. Kulak burun boğazla ilgili yurtiçi ve yurtdışı yayınları bulunmaktadır.

Türk Tabipler Birliği, İstanbul Tabip Odası, Türk Kulak Kurun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi derneği, Avrupa yüz estetik cerrahisi derneği, Avrupa alerji ve immünoloji derneği üyesidir.

İstanbul Burun Estetiği Merkezi
İletişim Bilgileri

Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi Metroport Residance
Kültür Sokak No:1 Kat:7 Daire:702 Bahçelievler İSTANBUL 34180 TÜRKİYE

Telefon
0212 442 66 99
0212 442 02 52

Op.Dr. Muhammet Dilber 'e ameliyat olanlar tüm süreçleri ve yorumlarını burada paylaşabilirler..
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt