Dr. Cem Karas Hakkında Hasta Yorumları

Dr. Cem Karas Hakkında Hasta Yorumları,Opr.Dr. Cem Karas 'a ameliyat olanlar,Opr.Dr. Cem Karas kimdir?

İzmir Atatürk Lisesi'ni takiben Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirmiştir.. 9 Eylül Üniversitesi'nde KBB ve Baş Boyun Cerrahisi ihtisası yapmıştır. 9 Eylül Üniversitesi KBB Anabilimdalında Uyku Apnesi ve Horlama ile ilgili olarak çok geniş sayıda hasta üzerinde çalışmış ve tezini bu konu üzerinde hazırlamıştır.

Avrupa Fasial Plastik Cerrahi Akademisi üyesidir. Hollanda'da Amsterdam Üniversitesinde Prof. Dr. Gilbert TRENITE yönetiminde Estetik Burun Cerrahisi konusunda çalışmalarda bulundu. Amerika da SanDiego ve Hollywood da Amerikan Fasial Plastik Cerrahi Akademisinde yüz güzelleştirme ve gençleştirme konusunda çalıştı. Yüz germe, endoskopik kaş kaldırma, alt ve üst göz kapağı cerrahisi ile ilgili teorik ve cerrahi eğitim aldı. Amerikan Fasial Plastik Cerrahi Derneği'nin , Güney Amerika – Portoriko'da yapılan eğitimlerine katıldı Küba'da (Havana) Vietnam'da (Saıgon ve Hanoi) ve Kamboçya'da (Siem Reap) Meslektaşlarıyla, çalışma, hastanelerini ziyaret etme ve fikir alışverişinde bulunma fırsatı oldu. Avusturya'da Graz Üniversitesinde endoskopik sinüs cerrahisinin kurucularından Prof.Dr. H.Stammberger'in yanında endoskopik sinüs cerrahisi konusunda teorik ve cerrahi ayrıca kadavra çalışmalarında bulundu.

İngilizce bilen Opr. Dr. Cem KARAS, Ekol KBB Hastanesinin kurulduğu 2006 yılında kurucu kadrodadır. Bu tarihten itibaren görevine devam etmektedir. Hastanenin Mesul Müdürü 'dür. Çocukluk çağı KBB hastalıkları, Radyofrekans ile GENİZ ETİ ve BADEMCİK operasyonları Estetik BURUN ve YÜZ cerrahisi, KEPÇE KULAK, GÖZKAPAĞI ESTETİĞİ Endoskopik SİNUS cerrahisi-Sinus Hastalıkları Uyku apnesi ve HORLAMA cerrahisi TROİD-GUATR hastalıkları ve cerrahisi Boyun ve Tümör Cerrahisi ilgi alanlarıdır.

İletişim Bilgileri
Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi
Adres :8019/16 sokak No:4 Çiğli - İZMİR - TÜRKİYE
Telefon :+90 232 386 55 05
Fax :+90 232 386 55 83

Opr.Dr. Cem Karas 'a ameliyat olanlar tüm süreçleri ve yorumlarını burada paylaşabilirler..
 
Üst Alt