• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Dönüşüme sakladım sözlerimi...

  • Konbuyu başlatan blueice
  • Başlangıç tarihi
B

blueice

Ziyaretci
Susuyorum şimdilik sustukça doluyorum sevdiğim ,senin cümlelerin benim canımı yakıyor sesimi çıkartmıyorum şimdilik. Vazgeçemiyorum da senden, arkadaşça tanı beni diyişine yanıyorum, beni istediğini biliyorum ama neden böyle olduğunu anlamıyorum. Görünürde iki sevgiliden bi farkımız yok. Ama arkadaşız ölç tart iyi düşün diyorsun mümkün mü bu ilgisizliğe tahammül etmek , yapabilr miyim bilmiyorum seni istiyorum ama sonumu düşünüyorum .. Bilmiyorum kararsızlıktan nefret ediyorum bir çıkar yol bulamıyorum. Ben buyum diyorsun bu ilgisizliğim hep sorun oldu diyorsun, önceki ilişkilerimde.. Eğer öyleyse kendini aşman gerekir bir yerde, ben seninle kendimi aştım ilk defa bi erkeğe bu kadar yakındım başını omzuma yasladın, üstelik arkadaşımsın. Kimse bunu yapamadı be boncuk gözlüm, kimse senin gibi ellerimden tutup vedalaşmadı benimle, izin vermedim ben hiç kimseye, sana ise sesimi bile çıkaramadım. Nasıl bir iş bu anlamadım . Dört yılın üstüne ben bir ilki gerçekleştirdim seninle. İlk defa cesaretimi toplayıp seninle bir şeyleri aştım.

Sen farklısın, değerlisin ki beni küstüğüm aşkla barıştırdın. E be boncuk gözlü yar, biraz kendinden ödün ver de dürüstlüğünün arkasına sığınmada ilgi göster ... Hadi artık bana bıraktın kararı nasıl veririm sonuma giden kararı. O kadar zorki bu ilgisizliğe tahammül etmek, üstelik senden bu kadar uzakken... Az kaldı geleceğim uzun uzn cümlelerim var, yutup içime attığım , yüreğime sıkıştırdığım sözlerim var. Duymak istediğinde duyacaksın. Dikkat et geç kalmayasın avuçlarından kayıp düşersem bir daha tutamazsın ellerimden, bakamaz gözlerin bana yeniden . Engeller koyarım yollarına ulaşamazsın bana . Zoru aş kendine güven . Aklımdaki soru işaretlerinin beni yanıltmasına izin verme .... Kapılma dedin alışma dedin kapıldım işte boncuk gözlerine..........

huzunbaz.com
 

~Mine~

Tecrübeli
Üye
Vay çok güzeldi mavim ya sağol canım çok beğendim :alkis::alkis:
 

serenity01

Amatör
Üye
karşıdakinin seni sevdiğini düşünüyorsun ama o sana ben diğerlerine de ilgisizdim ne yapayım böyleyim diyor! ne acı verici bu seven için. maalesef böyle insanlar çok. bağlanmaktan korkan ya da sevmekyen kaçan insanlar. ne yaparsan ya onu değiştiremezsin. umarım seni hakedeni, seni seven birini bulursun Saadet Bayri :)
 

shgiptare

Kıdemli
Üye
saadet bayri değil sanırım ama bu yazı ;)hüzünbazdan ;;)güzeldi teşekkürler
 

sadece ben

Tecrübeli
Üye
Saadet Bayri?

Hüzünbazın güzel bir şiiriydi.... Paylaşım için teşekkürler.
 
başlatan benzer konular forum cevaplar tarih
B şiir 6
Nil@y edebiyat 0
Üst Alt