• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Dondurulmuş hayvanlar

efelenen

Aktif Üye
Üye
aslında onları canlı görmek daha güzel.sen koca fili ne hale getrmişsin yaa.üzücü!!!

erkişi1

Tecrübeli
Üye
Cevap: DONDURULMUŞ HAYVANLAR

Paylaşım için teşekkürler. Doldurulmuş hayvan figürleri insanı üzüyor aslında;

Petshoplarda ve hayvan pazarlarında görebileceğiniz sakalar, isketeler, kaplumbağa ve yılan gibi türler ticaret amaçlı olarak doğadan toplanmakta ve bundan dolayı da sayıları her geçen daha da azalmaktadır.

Bunların yanında herhangi bir canlıyı doldurmak ya da bulundurmak amacıyla yakalamak yasalara aykırıdır. Herhangi bir kuruluş ve dükkanda doldurulmuş bir hayvanın teşhiri de yine kanunen yasaktır.

ilkaybulut

Acemi
Üye

BEN DONDURULMUŞ ATMACA ALMAK İSTİYORUM FİYATINI YAZARMISIN BEN SANA PARAYI HESABINA YOLLARIM PARA SORUN DEĞİL;AMA FAZLADA UÇUK KAÇIK OLMASIN 100 Ü GEÇMESİN!!!...
MSN'em:
fullcontac_55@hotmail.com

Kural ihalali-uyeleri rencide edici alayci uslup- acik msn adresi-buyuk harfle yazmak, foruma girer girmez 2 yaziniz da ayni,

Moderatör tarafında düzenlendi:

SGOR

Kıdemli
Üye

Utanç veric bir durum yazık.. Kınıyorum bu hayvanları bu hale getirenleri..

tceylan

Acemi
Üye
biz peyzaj firmasıyız amacımız gerçeğine benzeyen hayvan maketlerini alıp parklarda kullanmak. Bu tür maketleri nereden alırız bilgi verirseniz seviniriz.

Üst Alt