Domuz Gribi aşısı Tayyip Erdoğan'a suikast girişimi olabilir

Siyonistlerin stratejik bir planla bir şekilde ele geçirdikleri Tayyip Erdoğan'a ait DNA dokusunun zayıf halkalarına yönelik çalışılarak domuz gribi denilen hastalığı labaratuar ortamında üretip ayyuka çıkardıklarını , üretilen bu virüsü dünyanın dört bir yanına bir şekilde ulaştırdıklarını , hakimiyeti altında olan tüm devletlerdeki medya gücünü kullanarak ilk önce hastalığı provake ettiğini ve sırf bu hedefe varmak için Tayyip Erdaoğan ile örtüşen hemen hemen aynı zayıf DNA halkalarına sahip kişilerin acımasızca , birazda tesadüfen telef edildiklerini ve bu haberlerin sık sık kendilerine çalışan medya gücü ile dünyaya servis edildiğini ve insanlar arasında bir infial ve telaş uyandırıldığını düşünüyorum.


Çok yönlü getirileri olan bu sinsi planın en büyük hedefi ise Tayyip Erdoğan ve dünya devi olmaya hızla yürüyen , yükselen Türkiye'dir.

Artık sıra hastalığın aşısı olarak sunulan ve aslında Tayyip Erdoğan'ın DNA'sına özel üretilip ölümüne sebep olacak , aynı zamanda ekonomik bir çok getirisi olacak sözde AŞI'nın sunulmasına gelmiştir.

Ölüm korkusu enjekte edilen beyinlere adeta yeni bir hayat verecek nitelikte sunulan bu AŞI binbir güçlükle imal edilerek devletler alım sırasına geçirilerek insanlar üzerindeki psikolojik önemini katladı.

Bununla beraber Aşı olmalı mı ? olmamalımıdır ? diye planın parçası halinde başlatılan tartışmalar ve diğer yanda hastalıktan ölenler aynı anda servis edildi.Böylece Aşı olmama düşüncesine kapılabilecek Tayyip dünyanın dörtyanından gelen ölüm haberleri ve kendi ülkesinde de ölen vatandaşları ile duygusal bir içgüdüye sevk edilerek Aşı olma düşüncesi ağır bastırılmaya çalışıldı.Adeta kendisini mecbur hissetmesi sağlanmaya gayret edildi.


Fakat sonuç en azından şimdilik fiyasko...

Tayyip Erdoğan , uyanık davrandı ve engin firaseti ile durumu sezip Aşı olmadı.Ve bu alçaklara ve hainlere adeta cevap vererek aşı olmayacağını tüm dünyaya bildirdi.İsteseydi olmadığı halde olduğunu bildirebilirdi , fakat adeta " geçin bu numaraları geçin" dercesine olmuyorum dedi.

Bu kararının ardından ise çatlak seslerin tek yükseldiği kitleye bakarmısınız.Muhalefet partisi CHP.

Şimdi siyonistlerin Türkiye ayağı Tayyib'i sorgulamaya kendi kendini sorgulatmaya teşvik etmek için ellerinden geleni yapıp öyle yada böyle aşı olmaya zorlama psikolojisi yürütüyorlar.

Ve film devam ediyor bizde izlemeye devam ediyoruz.Temennimiz odur ki Tayyip Erdoğan bu aşıyı olmasın.
 
Son düzenleme:
Ah bu "komlo teorileri" ve bunlara inandırılmaya zorlanan zavallı beyinler..
Sayın forumdaşım;
cidden çok entesan tamda tayyibin "bu aşının araştırması tamamlanmadı ben bu aşıyı olmayacağım" sözlerinin biraz düşünen beyinlerde , hatta düşünmeyenlerde bile yaratacağı infial ve hayal kırıklığının ve güvensizliğin tavan yaptığı bu saatte ürettiğiniz teori takdire şayan...
bravo diyor ve tebrik ediyorum sizi..
ha bu arada o siyonistlerle çok ciddi anlaşmalara imza atanda bizzat bu "aşı" yı olmayandır....

emeğinize sağlık iyi bir deneme en azından...
 
Bu yazının olasılığını bilmem ama;

Kuş gribi,
Kene,
Domuz gribi,
İşzilik artışı
Enflasyon artışı
Türkiye'nin en güzide yerlerinin el altında parça parça satılması
Kömür yardımı için vatandaşa türlü türlü vergiler çıkartılması
Yayın kuruluşlarının bir kısmının leyhte yayın yapması
Vatandaşım diyor ki.... diye bitmek bilmeyen saçmalıklar...

sayın bziya Erdoğan'a komplo düzenlenir mi bilmem ama TÜRKİYE'YE büyük bir komplo düzenlenmiş herşey ortada...
 
Tayyip Erdoğan suikast girişimini aşı yaptırmayarak önledi..son anda "ben olmam" dedi..
yani yine kendini tavaf etti...
davosta döndü..
açılımda döndü..
aşıda döndü...
biz bu kadar dönene bir isim veriyoruz ama neyse..
 
tayyip erdoğan suikast girişimini aşı yaptırmayarak önledi..son anda "ben olmam" dedi..
Yani yine kendini tavaf etti...
Davosta döndü..
Açılımda döndü..
Aşıda döndü...
Biz bu kadar dönene bir isim veriyoruz ama neyse..

yerinde bir kelam olmuş.bizde de böyle dönenlere birşey derler...........
Semazen olmadığı kesin de:))))))
 
siyonistlerin stratejik bir planla bir şekilde ele geçirdikleri tayyip erdoğan'a ait dna dokusunun zayıf halkalarına yönelik çalışılarak domuz gribi denilen hastalığı labaratuar ortamında üretip ayyuka çıkardıklarını , üretilen bu virüsü dünyanın dört bir yanına bir şekilde ulaştırdıklarını , hakimiyeti altında olan tüm devletlerdeki medya gücünü kullanarak ilk önce hastalığı provake ettiğini ve sırf bu hedefe varmak için tayyip erdaoğan ile örtüşen hemen hemen aynı zayıf dna halkalarına sahip kişilerin acımasızca , birazda tesadüfen telef edildiklerini ve bu haberlerin sık sık kendilerine çalışan medya gücü ile dünyaya servis edildiğini ve insanlar arasında bir infial ve telaş uyandırıldığını düşünüyorum.


çok yönlü getirileri olan bu sinsi planın en büyük hedefi ise tayyip erdoğan ve dünya devi olmaya hızla yürüyen , yükselen türkiye'dir.

Artık sıra hastalığın aşısı olarak sunulan ve aslında tayyip erdoğan'ın dna'sına özel üretilip ölümüne sebep olacak , aynı zamanda ekonomik bir çok getirisi olacak sözde aşı'nın sunulmasına gelmiştir.

ölüm korkusu enjekte edilen beyinlere adeta yeni bir hayat verecek nitelikte sunulan bu aşı binbir güçlükle imal edilerek devletler alım sırasına geçirilerek insanlar üzerindeki psikolojik önemini katladı.

Bununla beraber aşı olmalı mı ? Olmamalımıdır ? Diye planın parçası halinde başlatılan tartışmalar ve diğer yanda hastalıktan ölenler aynı anda servis edildi.böylece aşı olmama düşüncesine kapılabilecek tayyip dünyanın dörtyanından gelen ölüm haberleri ve kendi ülkesinde de ölen vatandaşları ile duygusal bir içgüdüye sevk edilerek aşı olma düşüncesi ağır bastırılmaya çalışıldı.adeta kendisini mecbur hissetmesi sağlanmaya gayret edildi.


Fakat sonuç en azından şimdilik fiyasko...

Tayyip erdoğan , uyanık davrandı ve engin firaseti ile durumu sezip aşı olmadı.ve bu alçaklara ve hainlere adeta cevap vererek aşı olmayacağını tüm dünyaya bildirdi.isteseydi olmadığı halde olduğunu bildirebilirdi , fakat adeta " geçin bu numaraları geçin" dercesine olmuyorum dedi.

Bu kararının ardından ise çatlak seslerin tek yükseldiği kitleye bakarmısınız.muhalefet partisi chp.

şimdi siyonistlerin türkiye ayağı tayyib'i sorgulamaya kendi kendini sorgulatmaya teşvik etmek için ellerinden geleni yapıp öyle yada böyle aşı olmaya zorlama psikolojisi yürütüyorlar.

Ve film devam ediyor bizde izlemeye devam ediyoruz.temennimiz odur ki tayyip erdoğan bu aşıyı olmasın.

valla bizim temennimizde biran önce aşı olması.olsunda kurtulalım.
R.t.e aşı olmayacak ve kurtulacak öylemi, ama aşı olan binlerce insan zarar görecek.böyle saçmalık olamaz.
Böyle riskli bir durum varsa, önce liderler başlatmalı bu kampanyayı.onunki can'da bizimki patlıcan mı?
Valla ençok gezen onlar.her ülkede her türlü insanla oturup kalkıyorlar.
Onlarda domuz gribi olmayacakta, evinden çıkamayan adamdamı olacak?
Valla sinonistlerin eğer böyle bir planı varsa tebrik ederim.yerinde bir karar olarak değerlendiririm.
Eğer ülke kurtulucaksa r.t.e'den bende giderim aşı vurdururum.

Dost'ça kalın...
 
K

Kadim

Ziyaretci
Bu hastalığın aşısını üreten firma hangi ülkede?
 
A

Aero

Ziyaretci
Siyonistlerden korkulur.Herşey beklenir.Teori , mümkün gibi gözüküyor.
 
Üst Alt