• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Domain tescil fiyatlarında Rekabet

  • Konbuyu başlatan SMN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Domain tescil fiyatlarında Rekabet

SMN

Tecrübeli
Üye
Alan adı tescili ya da bilinen adıyla domain alımı fiyatları 20 -30 dolarlardan hızla aşağı indi. Halen daha 12-15 dolara satanlar olsa da markum.net fiyatı 5 doların altına çekti.

markum.net internet haftası ile birlikte başlattığı kampanyada en yaygın kullanılan .com, .net, .org alan adlarının tescil fiyatını 4.95$' a, web barındrıma fiyatlarını da yıllık 10.99$'a indirdi.

7 yıldan bu yana sektörde hizmet veren markum.net, Türk internet kullanıcısının interneti daha etkin kullanmasını sağlamak amacıyla, alan adı tescil fiyatlarını ve web barındırma fiyatlarını çok ekonomik hale getirdiğini açıkladı. Uzun bir süre ekonomik fiyatlarla çalışacaklarını belirten Genel Müdür Ahmet Çilingir; Türkiye'de ınternet kullanıcı sayısının çok olduğunu ancak internetin özel, sosyal ve iş hayatına yansımasının gelişmiş ülkelerin çok gerisinde olduğunu açıkladı.

Türkiye' de internet altyapısının ciddi ölçüde iyileştiğini, ancak bireysel internet kullanımının pahalı olduğunu dile getiren Ahmet Çilingir, internetin yaygın ve etkin kullanımını arttıracağını düşündükleri hizmetlerini daha ekonomik hale getirdiğini söyledi.

Başta Telekom olmak üzere internet sektöründeki firmaların öncelikle sektörün büyümesi için çalışmaları gerektiğini düşünen Ahmet Çilingir; gelecekte İnternet sektörünün Türkiye' nin en büyük ihracat kalemini oluşturabileceğine inanıyor.

Web : http://www.markum.net
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt