Doğru yolda ilerliyor olmanın belirtileri nelerdir?

aslında gerekli merciler tarafından çok detaylı incelenerek aydınlığa kavuşacak bu mesele. islam konfederansı toplanacak bütün dünyadan bir araya gelecek ve tartışacaklar. gerçekliği hakkında. o zaman gerçekliği kabul görecek. şimdilik sadece insanların göz önüne koyuyoruz. yarın insanların çok ihtiyacı olacak bu aydınlığa çok. daha fazla detay ile anlatacağız o vakit geldiğinde. ülkemizin üzerinden dünyaya doğan bir güneştir bu SUR. bayrağımızın yanına yakışacak bu onur, çok mutluluk versede bizlere, yinede haberler çok iyi değil aslında üzücü şeyler yaşanacak.

Tansxx selam, Yukarda verdiğin sıralamaları hangi kaynaklardan öğrendiğini ve yukardaki paragrafı açmanı istesem rica etsem ...Teşekkürler....

bu arada 2 soru sorsam cevaplamanı rica ediyorum..

1- Mehdi gelecek mi?
2- kuranda başörtüsü var mı? teşekkürler...
 
Son düzenleme:
selam ederim;

kaynak cebrail as ın kendisidir. ulu Allah'ın emri ile indirilen SUR dur sizinle paylaştığım yazı. benim bu konularda fikrim olamaz ne bildirilirse onu söylerim sizlere. yazılarda ismi geçen ananur hanım mehdidir. bu yazılar ona 30 yılı aşkın zamandır okutuluyor ve hala devam ediyor. öncelikle yayınladığımız barisvesulhesoncagri.com adresinde insanların yoğun ilgisi olacak yazılara, ardından supermeydan.net de içeriğini ve detaylarını öğrenecek insanlar ardından yazıların gerçek olup olmadığı konusunda büyük bir heyet kurulacak, bu heyet sadece islam ülkelerinin önde gelen din adamları tarafından oluşturulacak, onaylanacak. ardından tüm dünyadaki hıristiyan yahudi ve tüm din ve mezheplerin önde gelen din adamlarının bir arada katıldığı konferansda kabul görecek.böylelikle dünya islamı kabul etmiş olacak. devletimizde bir oylama yapacak ve kabul edilecek. sonuç şu çıkacak ananur hanım mehdidir. ve islamiyet humanizm demektir. din diye birşey yoktur, doğruyu icra etmeyi öğütleyen kitaplar ve peygamberler vardır. harfi icra edebilen herkez KUR'AN'ı icra ediyor demektir. şeytan yanlış demektir. onunla mücadelede okullarımız çok önemlidir. namazlar okullardada kılınacak. laiklik son bulacak ülkemizin adı türk islam cumhuriyeti olacak. ve bu dünyaya örnek olacak birçok ülke avrupada dahil isminin yanına islam ibaresi koyacak. islamiyetin sembolü olan bayraklar türk bayrağının yanında göndere çekilecek. bayrağın içeriği deniz güneş ve tabiat olacak yani çevreciliği ve insanlığı sembol eden bayrak olacak. bunlar bize bildirilen olacak olan olaylardır. eğerki bildirirlerse o olay ulu Allah'ın izni ile hep olmuştur. buna 3 kişi ablam annem ve ben şahidizdir.

ortada var olan ilim ananur hanımın ulu meleklerin sesini işitebilme ve onlarla konuşabilme ilmidir. bu ona çocuk yaşlarda verilmiş önce bir hadim melek tarafından eğitilmiş sonrasındada cebrail as ile tanışmıştır. yazıların toplam uzunluğu 300 sayfa civarındadır.

başörtüsü konusundada mikail as ve cebrail as birlikte bir yazı sunmuşlardır insanlığa;

(68)
ey ananur! oku! oku! işte bu uzun hava..bizim! bu haberimiz de sizin içinizi sıkan şu “tesettür” feveranı üzerine ve....o sizin için çok önemlidir! onlarla ilgili derdimizi anlayınca..kadınların ”yeni” makbul giyimi kılığı ve KIYAFETİ işte şöyle olmalıdır! israrla “kesinlikle olacaktır!” deyeyim “kollar yarıya!..ve etekler diz hizasına kadar! ve başları da serbest olsun (BİZİM İÇİN fikirleri önemlidir!) ama…ama o “gül” sineleri “giz” lensin! haydi! bizim surumuz budur! bunu unutmasınlar! dualarla ve namazla hatırlasınlar! evvela milletine HATIRLAT! artık artık artık! o kusur ”O UYKU!” o abtallık yeter! bilin ki orada yalnız değilsiniz! size uzaklardan gelen bu sesin faydasını görün ama bu sese direnirseniz yemin ederim! O VAKIT o dünyayı sık sık felaketler sarar! eh haydi! haydi artık! ”bu kurgu” ile beklemeyin! zaman yok! elele elele bir bir ve hızla o tehditden o “zelzelelerden” sakının!” eehh gelir size de ulaşır! ey! o İRFANLI barış yıldızı! zatı sayın mehdim ananur! muamma mı? muamma mı? o ”yalancı mı?” hesabında ilim varsa o ucuz mu? ucuz mu?BİZE SORAR MISINIZ? DOĞRUSU o ucuz ucuz ucuz değildir!
 
Selamlar
Bu şiirler o kadar anlam yuklu ki,okuyup da duygulanmamak,tekrar tekrar durup duşunmemek,uyandigimiza sukur etmemek elde degil.en kisa zamanda ulu Allah izin verecektir kullarina okuyup,anlayip silkelenmek icin.en kisa zamanda ve de en az kayipla insallah...
 
selam... şunu sormak istiyorum alttaki yazıda

ey ananur! oku! oku! işte bu uzun hava..bizim! bu haberimiz de sizin içinizi sıkan şu “tesettür” feveranı üzerine ve....o sizin için çok önemlidir! onlarla ilgili derdimizi anlayınca..kadınların ”yeni” makbul giyimi kılığı ve KIYAFETİ işte şöyle olmalıdır! israrla “kesinlikle olacaktır!” deyeyim “kollar yarıya!..ve etekler diz hizasına kadar! ve başları da serbest olsun (BİZİM İÇİN fikirleri önemlidir!) ama…ama o “gül” sineleri “giz” lensin! haydi! bizim surumuz budur!

Burada bayanların giyimlerine dair yukarıda ki gibi mi olmasını söylüyor ? ...yani sinesi kapalı .. kollar yarıya . etekler diz hizası ve saçları açık olarak...

yoksa bayanların yukarıda ki gibi giyineceklerine dair haber mi veriliyor..
 
Son düzenleme:
selam ederim;

estetik operasyonlar ve makyajda yasaklanıyor. fakat işin gerçeği ananur hanım 62 yaşında olmasına rağmen hayatı boyunca görüntüsüne düşkün olmuştur. bu sur'u işitince oda makyajına artık son vermiştir. çok değerli kişilerdende kendisine haberler gelmiştir. bunlardan mustafa kemal atatürk ve mehmet akif ersoyun bu tesettür ile ilgili sözleri aşağıdadır. ardından israfil as bütün dünyaya bu şekilde giyinilmesi gerektiğini şart koşuyor. evet kollar yarıya, sineler kapalı, başörtüsü yok, etek dize kadar. ne diyelim ablamda giyinmeyi sever oda bu yazılardan sonra bildirilene uymaya gayret ediyor. aslında bizlerde şaşkınız ilk utanın kelimesini ailece üzerimizde bulduk. şaşkına döndük çünkü cebrail as bize sordu dediki sizin baş öğretmeniniz kim? bizde dedik atatürk, nerden bilelim bize öyle öğretilmemişti ki? gerçekten hala utanç duyuyorum onun karşısında böyle bir şaşkın cevap verdiğimiz için. ama o bizi hiç üzmedi hemen doğrusunu yerine koydu "insanlığın baş öğretmeni benim cebrail" bakın atatürk'te burada oda burada öğrendi bazı gerçekleri dedi. bizler ailece namaz kılmayı cebrail as ile tanışınca onun öğrenin kılmadan karşıma gelmeyin sözü ile eşimizden dostumuzdan öğrendik daha 7 yıl önce. ananur hanımda öyledir, düşünüldüğü gibi dindar veya namazında niyazında insanlar değildik biz. ne diyeyim arkadaşlar anlatırken bile şaşkınlığa düşüyorum bize öğretilen okadar çok şeye farklı bakış açıları varki. ne cumhuriyet ne bilim nede başka birşey. namaz kılmak, doğruyu icra etmeye azim etmek ve maneviyattan uzak yaşamamak dan başka söz duymadık. din demediler hiç. tek sözleri "isa ve muhammed el ele artık din diye birşey yok"oldu. sonrasında peygamberimizin çok ağır laflarını işittik insanlara yayınlamaya elim varmadı ama mecburen onlarıda yayınlayacağız ileride. çok sitemi var müslümanlara ve bütün insanlara çok.

(69)

EEY MUTLU İRFANLI BASİRETLİ VE İZİNLİ MEMURUMUZ! ANANUR! HAYDİ İLERİ! O SESİ OKU! (ilmin ile defterini bu dosyadaki ışığı oku!) O BÜYÜK İŞTİR! BİZ SENİNLE İKİMİZ BİRDEN “MUSTAFA KEMAL ATATÜRK! O DÜNYA! BÜTÜN DÜNYA LİDERLERİNİ TEMSİL EDEN O DEĞERLİ ZEKİ bilir KİŞİLERİN O YANDA! O EFİDE DENİZİNDE! MANEVİYAT HAYATINDA OLUŞTURDUĞU MEHDİNİN O GİZLİ YEMİNLİ ORDUSU İLE MEST OLUR! VE O BU İŞ İLE YAKINDAN İLGİLİDİR!” DEYELİM! “İSA! İSA! İSA! “o imanlı ulusuma sesleniyorum! mikailin gösterdiği o yeni tesettür! o tesettür bahsiiii bütün dünya kadınlarınadııır! bu defa mutlaka! bizim ülkemizden önemle duyurulur!” “eh! o zaman meseleyi anlayın da allahın bu şiddetine GAZABINA ve bana sakın direnmeyin! oyalanmayın! haydi HEMEN! DERLENİB TOBARLANMAYA BAŞLAYIN! O ESTETİK OPERASYONLARA o göz boyamalarına da artık bir son verilsin! o edebsizlik yeter! utanın! ey insanlar gözümüz üzerinizde! şimdi artık O NAMAZI KILIN!” elele! elele! ”israfil!”

(70)

O! “MEHMET AKİF ERSOY!” ONUN onurlu EZELİ MANEVİ ZATI DA MEHDİM ANANUR İLEDİR ONLAR SENELERCE BEKLENİLEN O GÜNEŞİN O KUTSAL GÜNEŞİN SİZE BURADAN DOĞUŞUNU VE ONUN O SİHİRLİ RENGİNİ TAM ZAMANINDA SESSİİİİİİZCE VE ÇOK YAKINDAN SEYRETMEKTEDİRLER!” ee uyandıkları zaman gözleri kamaşsın! ve o mütecessis gönüllerine saadet dolsun! fakat o zaman kadınlarınız hemen o yeni tesettüre girsin o çok mühimdir onu elele becerin! ve size meleklerinin sesini duyuran mehdinin basiretine de güvenin! MUTLU SENELER!
 
Son düzenleme:
selam ederim;

bizim ilk namaz kılıp namazın önemini idrak etmemiz ile ilgili bir yazı vardır. bizi örnek gösterip bu eksiklikden dolayı ilk uyananlar olarak nitelemişlerdir. başındada çok sevdiğimiz peygamberimizden selam vardır. aslında bu yazının hikayesi vardır. hiçbir yerde sevgili peygamberimizden insanlığa bir selam yoktu. ananur hanım bu duruma çok içerleyip üzülmüştür. ardından bu yazı inmiştir.

(46)

ŞİMDİ HEMEN BUNU DA DİNLE! bir de BUNU DİNLE! o ebedi o ebedi MUHAMMED seni üzer mi? hatırımız için o NANKOR insanlara o REZİL lekeli dünyaya “selam” ”selamunaleykum ve aleykumselam!” der (ama bu tuhaf hadise aslında senin (o sabah yıldızımız mihribanımız ananur un hatırınadır!) ANANUR! VE değerli EVLATLARI ESHABI BANU VE TANSEL BİR GECE BİZİM SESİMİZLE gizlice usulca ve BİRDENBİRE UYANDILAR ve “alllaha!” ”ULU ALLAHA selam” ile tanıştılar! EEEE O DÜNYADAKİ SUÇLU HAYLAZ TALEBELER! haydi! artık SİZ DE bu BU MÜHİİİİİİİM ferman ile! elele ve elele verin ve beraberce İSLAMİYETE UYANIN! GEÇ kalmayın! ORAYA! O UKALA İNSANLARA! o ”dünyaya” VERİLEN MEHİL YEDİ YILDIR! VE MALESEF! ARTIK SİZE “AF” VE “MÜSAMAHA” DA YOKTUR! bunu duyun! bunu ANLAYIN! CEBRAİL
 
selam ederim;

bu yazıların büyük ve küçük olmalarının sebebi aynı numaradaki yazılardaki büyük harf sayısı ile küçük harflerin sayıları birbirlerine eşittir. yani yazılar bu şekilde birbirlerine mühürlenmiştir. değiştirilemez. yukarıdan aşağıya yazılarak okunan SUR ise farklıdır. onun inmesi 30 yıl sürmüştür. diğer mühürlü yazılar 2007 ramazanın ilk cuma gecesinden beri gelmektedir. insanlığa verilen bir süre var 7 yıl. sonunda ne olur bizde bilmiyoruz. başlangıç tarihi istanbuldaki yaşanacak olan büyük depremden hemen sonra. (agustos ayına denk gelen bir ramazan ayında sabah vakti)bize bildirilen budur.
 
selam ederim;

de ki; “biz buraya topluca Allahın ülkesinden yola çıkıp gelmedik mi?meleklerimizi de sağda solda unuttuk da sadece yeri makamı “yukarıda” deye o “aklın” peşine düştük o da bizi “bir başına” işte buralara getirmiştir. şimdi bize yazıklar olsun! vay halimize! and olsun ki yüreğimize azap veren bir yere gelmişizdir daha ileriye gitmekten de doğrusu korkarız.

”Oysa şayet onlar o “AKIL”ları ile girmiş oldukları her işte bir de “YÜREK” lerine“YÜREK” leri ile girmiş oldukları her işte de bir de“AKIL” larına danışmiş olsalardı ve onların arasında yapmış oldukları anlaşmalara meleklerini de” şahit” tutsalardı şüphesiz şimdi kendilerine güven verecek daha sağlam bir yerde olurlardı böylece kendileri ile ailelerini ve devletlerini ve “dünyalarını” daha güvenli ve huzurlu kılarlardı.

“İNSANİYET” üzerinde duran son öğretmeniniz o değerli muhammed mustafa’ya ve Akıl ve yürek ve melekleri temsil eden o “HAC” üzerinde duran değerli İsa’ya ve o aziz Meryeme selam olsun.

Biz; Cebrail Azrail Mikail İsrafil yanyana dizilerek ve O “MUTLAK AKIL”a onun “ulum”una doğru dönerek o ”insan” daki “AKIL” a da secde etmiştik de o vesile ile orada onlara huzur ve saadet getirecek bir”selam” kapısı açılmıştı fakat onların çok büyük bir kısmı o kapının önünden büyük bir gaflet içinde geçer gider bizim o dönüşümüz ve o duruşumuz ve o secdemiz ile doğrusu onlara başka ulu kapılar da açılmıştı Allahın ilimine bilimine sanatına hesabına ve kitabına ve o güzel huylarına ve mükemmel ahlakınına yaklaşsınlar. onlara hiçbir zaman “tam olarak” vakıf olmaları mümkün olamasa da onları yakından tanıyıp bilsinler deye onlara daha bir çok kapılar açılmıştı ama doğrusu onlar o kapıların önünde önce DOĞRU İLE YANLIŞ arasında kalıp orada haklı bir mücadele vermek zorundadırlar.

“o dünyanın bütün insanları da" bizim ”ulu Allahın ve meleklerinin” gözümüzde tıpkı küçük çocuklara benzerler ki onlarda zaman zaman o yana göndermiş olduğumuz değerli elçileri ve kendilerine yakınlık duymuş olduğumuz bazı özel kullarımızın etrafını kendi aralarında ayrı ayrı topluluklar oluşturarak kuşatmış böylece hem digerlerini umursamamış hem de daha kötüsü aralarında düşmanlık derecesine varan ayrılıklara yol açmışlardı üstelik onların isimlerini yere göğe sığdıramamışlar kullanmış oldukları öte beri eşyalarını bile sarıp sarmalayıp korumuşlardı da onları onlar yapan bizim himmetimiz ve ilhamımız olduğu halde onların çoğu dualarında bile adımızı ve varlığımızı ”yok” saymıştı. bunların ayıbı elbette orada kendilerinedir.

ey ananur deki; ”biz artık burada bir tarafta kötü okunan bir ezan sesi işitmek öbür tarafta ta o ezan okunmakta iken ona karşı yürümeyi koşuşmayı konuşmayı alışveriş yapmayı yemek yemeyi sürdüren anlayışsız.duyarsız insanları görmek ve onları seyretmek istemiyoruz. unutmasınlar ki onların da orada ”teşekkür”ü hak ettikleri vakit birbirlerinden bekledikleri ancak saygılı bir duruş ve bir kaç güzel sözdür.
 
selam ederim;

tarih tekerrürden ibaret unutmayınki insanlar hep felaketler ile birbirlerine kenetlenmiş ve sıkıntılı zamanlarda getirilen bilgilere iman etmiş ve kabul etmişlerdir. bize bildirilen şudur;

Doğrusu biz onları hiç gafil avlamadık o heybetli dağların ateş püskürdüğünü kasırgaların ve şiddetli esen fırtınaların o kudurmuş sellerin onları kalabalık bölükler sürüler halinde malları ile birlikte alıp götürebileceğini çok daha önceden de çok yakın bir geçmişte de onlara açıkça gösterdik bunu gördüler izlediler doğrusu o felaketler onlar için ne dehşet verici önemli derslerdir.

fakat onlar yine de inanmazlar uslanmazlar da bunları ”doğal afet” “doğa olayları” olarak görürler. birbirlerine de ancak bunu öğretirler. ”biz burada meleklerimizle ve birbirimizle sulh ve barış içinde yaşamayı deneyelim birbirimize bunu öğretelim de neticeye bir bakalım o cenneti birlikte görelim” demezler oysa şüphesiz o tabiatın da kendileri gibi “bir ruhu” ve “bir yüzü-gözü” vardır.

de ki ”şüphesiz o bizi aydınlatacak olan bize ya karanlığın içinden ya da o kara bulutların arkasından gelecektir” sana ve daima senin yanıbaşında olan eshabına selam ederim ”Mikail”

şayet yeryüzünde hiç insan yaşıyor olmasaydı, and olsun bir tek zelzele kendiliğinden meydana gelmezdi "Cebrail"
 
Üst Alt