• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Dogangüneşimizin dogum günü

Okunuyor :
Dogangüneşimizin dogum günü

SEN VE AŞK

Amatör
Üye
Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

SÜPERMEYDANIN SÖNMEYEN GÜNEŞİ

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun

Guney

Kıdemli
Üye
hapy hapy...
güzel kadın mutlu sağlıklı upuzunnnnnnnn nice birthday dilerim...:))

her güne kocaman gülümse....

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Nice güzel yıllara,mutlu yıllara Sn.doğangüneş....

tntcool

Kıdemli
Üye
Sevdiklerinle geçireceğin nice doğum günlerine kavuşman dileğiyle doğum gününü kutlarım Doğangüneş...

onairci

Sözlük Yazarı
Üye
Senelerdir burada doğum gününü hep kutluyoruz hep buradasın ve hep çok seviliyorsun, her sene burada doğum gününü kutlamanı dilerim.. Mutlu yıllar, seni seviyoruz..:)

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

SÜPERMEYDANIN SÖNMEYEN GÜNEŞİ
Çok teşekkürler SEN VE AŞK utandırdın beni ama çok mutlu ettin..:prv:

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun
Ne muhteşem bir dilek bu teşekkürler adminim..:prv:

sayin ,dogangünes dogum gününüzü kutlar saglik ve basarilar dileri .nice mutlu yillara.
Çok sağolasın kırmızıgül..:)

Mutlu yıllar doğangüneş. Mutluluk, başarı, huzur hep sizinle olsun.
Hepimizin işşallah yakamoz çok teşekkürler..:freakedout:

Nice sağlıklı, güzel ve mutlu yıllara sevgili doğangüneş.
Doğum gününüz kutlu olsun....
Emin ol öyle olucak SOSYALİST sağolasın..:)

hapy hapy...
güzel kadın mutlu sağlıklı upuzunnnnnnnn nice birthday dilerim...:))

her güne kocaman gülümse....
Baştan yazıyım gözlüklerini tak ve camlarını iyice sil öyle oku hayatım..:)

Bu özel günde başrolde ben olunca biraz buruk bir gülümseme olucak ama bu kız çocuğu asla büyümeyecek hep kocaman gülümseyecek..:)

Teşekkürler martıcık..:prv:

Merhaba,

Nice güzel yıllara,mutlu yıllara Sn.doğangüneş....
Evet bursalı hep beraber nice güzel yıllara..:)

Sevdiklerinle geçireceğin nice doğum günlerine kavuşman dileğiyle doğum gününü kutlarım Doğangüneş...
Teşekkürler tntcool harika dileklerin için..:)

Senelerdir burada doğum gününü hep kutluyoruz hep buradasın ve hep çok seviliyorsun, her sene burada doğum gününü kutlamanı dilerim.. Mutlu yıllar, seni seviyoruz..:)
Senelercede kutluyacağız tatlım işşallah bende,sende ,hepimizde hep burada olacağız bastonla geziyor olsak bile,gözümüz yarım yamalak görmüyor olsa bile...teşekkürler onairci bende seviyorum sizi bunu biliyorsunuz zaten..:)

SUPERMEYDAN çatısı altında uzun uzun yılarca buluşup, mutlu,huzurlu,sağlıklı hayatlar sürmek dileklerimle kendime,sizlere, hepimize...:prv:

Doğum günümü kutlayan herkese çok çok teşekkürler kutlamayanlarada NİCE NİCE yıllara...
:freakedout:

Üst Alt