Doç. Dr. Zühtü Demir Hakkında Hasta Yorumları

Doç. Dr. Zühtü Demir Hakkında Hasta Yorumları,Doç. Dr. Zühtü Demir ameliyat olanlar,Doç. Dr. Zühtü Demir kimdir?

01 Ocak 1964 tarihinde Antalyanın Elmalı İlçesinde doğdu. İlkokul eğitimini Antalyanın Dumlupınar İlkokulunda yaptı. Ortaokul ve Lise eğitimini Atatürk Ortaokulu ve Antalya Lisesinde tamamladı. Üniversite öğrenimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde yaparak 31 Temmuz 1987 yılında mezun oldu.

Mecburi hizmetini Kırıkkale - Yeşilyazı - Yeşilyazı Köyü Sağlık Ocağı'nda pratisyen hekim olarak yaptı. 1989 yılında askerlik görevini tamamladıktan sonra, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında uzmanlık eğitimi yapmaya hak kazandı. 27 Kasım 1996 tarihinde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanlığını aldı. Bu tarihten itibaren Ankara Onep Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinde çalışmaya başladı.

19 Kasım 2001 - 25 Ocak 2002 tarihleri arasında, bilgi ve görgüsünü artırmak amacıyla Amerika Birleşik Devletleri New York Şehrinde, sırasıyla Mount Sinai Medical Center, New York University School of Medicine, ve Montefiore Medical Center Albert Einstein Collage of Medicine Plastic Surgery Departmanlarında çalıştı.

2009 yılında Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dalında Doçent oldu.

2011 yılında Onep Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinden ayrılarak Estenik, Estetik Cerrahi ve Saç Ekimi Merkezini kurdu.

Sözel ve yazılı olarak İngilizce biliyor. 12 ulusal 20 uluslararası toplam 31 bilimsel yazı; 49 ulusal 3 uluslararası toplam 52 bilimsel bildiride görev aldı.

İletişim Bilgileri
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Zühtü Demir Muayenehanesi
Ankara
Randevu Hattı : 0850 333 34 39

Doç. Dr. Zühtü Demir 'e ameliyat olanlar tüm süreçleri ve yorumlarını burada paylaşabilirler..
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt