• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Dizaltı etek giyen genç kız kırbaçlandı

• Konbuyu başlatan eмiLy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 35
  • Görüntüleme 6K

Okunuyor :
Dizaltı etek giyen genç kız kırbaçlandı

carloss

Kıdemli
Üye
Ne kadar komik bir söylem olsa da, bana böyle hitap edemez.

Ammar

Kıdemli
Üye
eмiLy;241954' Alıntı:
Bence bu kadar emin konuşmayın, kimin nereye gideceğini bir tek Allah bilir.. :freakedout:
ALLAH C.C bildiğini KUR-AN da alenen açıklamış bunun gibiler ebedi cehennemdedir diye, ALLAH C.C beni inkla eden CEHENNEM' dedir.. diyecek sonra nereye gideceğini kimse bilemez diyeceksiniz...

Şöyle deseniz anlarım belki tövbe edecek, ne biliyosun belki senide geçecek.. O zaman kardeşim der ve ondan çok daha fazla sevinirim.. hatta nasıl olduda böyle bir takva sahibi oldun hangi ameli yaptın der öğrenmeye çalışırım.. yoksa Firavun gibi denizin ortasında boğulmak üzere iken tamam iman ettim ALLAH C.C a dese ne anlamı var..

Ben şuan içinde bulunduğu durumdan bahsediyorum, Gaybı ALLAH C.C bilir ben bu durum üzre gider ve ölürse diyorum yeri kesin CEHENNEM ....

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Arkadaşlar lütfen seviye fazlasıyla düştü gibi bu konuda herkes toplasın kendini.
Sayın Ammar sizde biletini kesip cehenneme yollamaya pek heveslisiniz bakıyorumda isteyen inanır isteyen inanmaz,ileride pişman olur,olmaz siz niye telaşlanıyorsunuz bu kadar..:(
Herkesin kendine yetecek kadar aklı,fikri var bildiğim kadarıyla kimse kimseyi yönetmeye kalkmasın yorumlarında ve herkes lütfen birbirine sataşmak yerine konuya dönsün...:angry:

Ammar

Kıdemli
Üye
Herkesin kendine yetecek kadr aklı varda, kaza yapacak şöförü uyarmak yanlışmı, alkollü araç kullanma kaza yaparsın demek suçmu, alkollü araç kullanırkeb-n başkalarınıda kaza yapacağı araca bindirmesine mani olmak istemenin neresi kötü..

Ama tepki normal bekleyen kötü sondan haber verildiğinde tepkiler hep böyle olur...

Neyse ...

eмiLy

Kıdemli
Üye
ALLAH C.C bildiğini KUR-AN da alenen açıklamış bunun gibiler ebedi cehennemdedir diye, ALLAH C.C beni inkla eden CEHENNEM' dedir.. diyecek sonra nereye gideceğini kimse bilemez diyeceksiniz...

Şöyle deseniz anlarım belki tövbe edecek, ne biliyosun belki senide geçecek.. O zaman kardeşim der ve ondan çok daha fazla sevinirim.. hatta nasıl olduda böyle bir takva sahibi oldun hangi ameli yaptın der öğrenmeye çalışırım.. yoksa Firavun gibi denizin ortasında boğulmak üzere iken tamam iman ettim ALLAH C.C a dese ne anlamı var..

Ben şuan içinde bulunduğu durumdan bahsediyorum, Gaybı ALLAH C.C bilir ben bu durum üzre gider ve ölürse diyorum yeri kesin CEHENNEM ....
Yok yok ben sizden bahsediyorum, sizin nereye gideceğiniz belli mi ki başkalarının geleceğini kendinize dert ettiniz... :))

Ammar

Kıdemli
Üye
ALLAH C.C' tam teslim olmuş, ve işittik itaat ettik diyenlerin gitmeyi umud ettikleri yer belli,

Üst Alt