Diyarbakır Yabancı Dil Kursları

Akademi Eğitim Merkezi Yabancı Dil Kursu
Diyarbakır Yenişehir'de hizmet veren bir kurstur. Akademi Eğitim Merkezi Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Akademi Eğitim Merkezi Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Akademi Eğitim Merkezi Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: DİYARBAKIR / YENİŞEHİR
Adı: AKADEMİ EĞİTİM MERKEZİ YABANCI DİL KURSU
Adresi: İSTASYON CAD.DEVLET DEMİRYOLLARI BLOKLARI MÜGE-4 APT. NO:6/C ZEMİN KAT :1 OFİS-DİYARBAKIR
Telefon Numarası: 4122242297
Faks Numarası:
E-mail Adresi: academy@academy.com.tr

Aktif İngilizce Kursu

Diyarbakır Yenişehir'de hizmet veren bir kurstur. Aktif İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Aktif İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Aktif İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: DİYARBAKIR / YENİŞEHİR
Adı: AKTİF İNGİLİZCE KURSU
Adresi: ALİ EMİRİ 2. SOKAK NO:8 DENİZ AP: DİYARBAKIR
Telefon Numarası: 4122282620

Asodak Bilgisayar Ve İngilizce Kursu

Diyarbakır Yenişehir'de hizmet veren bir kurstur. Asodak Bilgisayar Ve İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Asodak Bilgisayar Ve İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Asodak Bilgisayar Ve İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: DİYARBAKIR / YENİŞEHİR
Adı: ASODAK BİLGİSAYAR VE İNGİLİZCE KURSU
Adresi: MERKEZOFİS CAMİ SOK.ENSARİ APT.NO:5 KAT:1 DİYARBAKIR
Telefon Numarası: 4122287173
Faks Numarası:
E-mail Adresi: asodak@asodak.com
 
Üst Alt