Dine göre maaş; Müslümana az ücret!

Danimarka hükümeti, adeta kölelik dönemini çağrıştıran bir yasa tasarısı hazırlayarak 'dine göre maaş' uygulaması getiriyor. "Müslüman göçmene daha az maaş ödenmeli" teklifi tartışmanın fitilini ateşledi.
 
yasa geçsede geçmesede
iste çok övülen avrupa

adalet hak eşitlik hürriyet
bunların hepsi maval

adamlar çözmüş olayı

işlerine geldiği gibi hareket ediyorlar
 
Norveç isveç finlandiya danimarka gibi ülkeler Avrupanın en yüksek refah seviyesine sahipler. İnsana değer oldukça fazladır. Bir insanın özellikle kendi vatandaşlarının ölmesi çok kötürür Barların dışında soğuktan ölmesin diye sarhoş arabaları vardır.,insan kıymeti fazladır. Ancak bu ülkelere refah seviyesi yüksek olması yüzünden çok göçmen, geçici insanlar gelmekte.Vatandaşları refah seviyesinin düşmesinden korkuyorlar. İnsanları kara kafa beyaz kafa diye yıllarca ayırırlar. Bu yeni birşey değil. Son zamanlarda hayat standartlarını etkileyecek kadar göçmen gelmiştir. Diğer yandan Çin ile de rekabet etmek zorunda kalmıştır. Ülkelerinde ilk defa işsizlik çekilmeye başlandığı için bütün suçu kara kafalara atmaktan başka çare yoktur. Kara kafa sadece müslüman değil kendi vatandaşı olmayan herkestir.
Danimarka ne üretiyor da bu kadar önemli.??? Uçaklardaki,gemilerdeki, Askerii sistemleri de var, GYRO pusula OTOMATIK PILOT bütün telsiz sistemleri neredeyse danimarka malıdır danimarka malı değilse amerikan finlandiya yada japon malıdır . isim vermek gerekirse SAIT- SKANTI SAILOR ve bunun gibi isimler hep danimarka malıdır NCR -JRC yaesu japan radio company Birde ICOM marconi=melezdir RAYTHEON amerikandır.
Ekmek ve kurabiyeDanimarka peynirini hemen hemen bütün arap ve müslüman ülkeler yer. Edam peyniri hollanda gibi görünse de singapore a kadar Edam mumlu peyniri satılır. Şık yucarlak teneke kutuda üstü şekerli Danimarka kurabiyeleri ve bisküvileri üretir. Bizler ise bu adamları taklit ederiz. Bunun dışında kimyasal maddeler üretir AAlborg tesislerinde birçok temizleyici hammaddesi üretir. Dünyada az bulunan kimyasalları üretir.
Sadece müslümanlar değil bütün göçmenlere karşı, Fanetik düşünceler son günlerde daha da artmıştır. Refah seviyeleri azaldıkça artacaktır diye düşlünüyorum.
 
Son düzenleme:
Üst Alt