Dindar gençlik yetiştirmek.....

Fişlenme eskidende vardı şimdide var Eskiden namaz kılanlar fişleniyordu şimdi rakı içenler fişleniyor:)
Örtünmenin yasak olduğuna gelince.. Bildiğim kadarıyla kamusal alanda örtünmek yasak ,O da kılık kıyafet yönetmeliği gereğince ve şunuda ilave edeyim
Bu ülkede Şike davası için bir haftada kanun değiştiriliyor
Bu ülkede Müsteşar ifade vermesin diye bir haftada kanun değiştiriliyor.
da
Kılık kıyafet yönetmeliğimi değişemiyor.. Sen suçluyu yanlış yerde arıyorsun sayın ashenarşi:)

Valla dediğiniz gibiyse o zaman onlarada iyi gözle bakmıyorum. Rakı içeni fişleyeni ben bilmiyorum. :)

Biriside demiş ordan pkkyla pazarlık yapmak felan. Bana kalsa israille müttfik olmamalıyız ama çok şeyler oluyor. Peki oluyor. Bu olanların hepsi akp zamanında mı oldu? :))) Pkkyla işbirliği yapanların içerde olduğu söyleniyor. Bu ciddiye alınacak bir problem değil mi?

Bana kalsa akp geldiği sene 24 saatte pkk yı kökünden kazımalıydı. Ama demekki kolay değilmiş. Yada pkk yı akp öncesi neden bitirmemişler. Sonrada söylenirler işte.....................

feryad

Uzaklaştırıldı
bu ülkede ABD ile en sıkı fıkı olan tek Kurum TSK ydı taaa TESKERE ÇIKMAYANA kadar...
Teskere ÇIKMAYINCA Abd ile TERS DÜŞTÜ Hükümet de TSK da
zamanın Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök Paşa ve Başbakan Erdoğan sayesinde.

Valla dediğiniz gibiyse o zaman onlarada iyi gözle bakmıyorum. Rakı içeni fişleyeni ben bilmiyorum. :)

Biriside demiş ordan pkkyla pazarlık yapmak felan. Bana kalsa israille müttfik olmamalıyız ama çok şeyler oluyor. Peki oluyor. Bu olanların hepsi akp zamanında mı oldu? :))) Pkkyla işbirliği yapanların içerde olduğu söyleniyor. Bu ciddiye alınacak bir problem değil mi?

Bana kalsa akp geldiği sene 24 saatte pkk yı kökünden kazımalıydı. Ama demekki kolay değilmiş. Yada pkk yı akp öncesi neden bitirmemişler. Sonrada söylenirler işte.....................

E ben de açık dolaşanlara jilet atıldığını duydum.Sizce doğru mu

Önceden terör yokmuydu:?
Vardı Özal 3-5 çapulcu dedi takmadı ama büyüdü
sonrasında arttı
ama kimse ona sayın demedi oturup kahve içmedi...dağdakileri kırmızı halıyla karşılamadı.Açılım yapmadı
Öyle bir cesaret verdi ki şu an rahatça forumlarda örgütü tutanlar bizlere" biz rahat etmeden siz rahat etmeyeceksiniz" DİYEBİLİYOR....

Terör eskiden vardı. Eskidende israile müttefiktik. Ben başbakanın sayın dediğine inanmıyorum. Kahveyi bende içiyorum. cappuccinoda içiyorum. Ergenekonan içerde olanlar ciddi birşekilde neyle suçlanıyorlar? Hepsinin boy boy öCalanla resimleri rakı sofraları var. İçerde tutulanlar niye tutuluyorlar sence? Bunu iyi düşünmek lazım. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Yok başbakan sayın demiş. hani nerde? Yok cappuccino içmiş. Birisiyle oturup konuşuyorsan içersin, benim şahsi fikrim. İçmezsen o zama şavaş ilan edersin. Olağan hal ilan edersin.

Ya savaş ve muzakere. Ortası yok bunun.'' Vurdu kaçtı. Terörü kanla besledi. Yok askeri eğitim için şart. Böyle eğitilmeliyiz.......'' İslamdışı şşeyler bunlar. Hiç affı yok, ebedi cehenneme yuvarlanmak var işin sonunda..............

N'oldu yazacak birşeyin kalmadı sn. consume:) Oturup cappuccino içmeye ordan savaşa o da olmadı cehenneme.. Hangisi? Fikriniz varsa yazın lütfen ;)

Üst Alt