Dindar gençlik yetiştirmek.....

Asker kızı olarak cevap veriyorum hayır :)
Hüseyin Amca vardı rahmetli küçüktüm çok hacca gitmişti askeri hakimdi.Dinimizi annemden sonra ondan öğrendim.Ne kadar güzel konuşurdu.Bayılırdım ondan peygamberimizi dinlemeye.Namazını orucunu kaçırmazdı...Eşi de kapalıydı :)

Valla türkiye sırf benim yaşamalanımda veya sadece sizin yaşam alanınızda sınırlı kalmıyor bildiğim kadarıyla. Başka insanlardan örneklemelerde var değil mi? Duyuyoruz ama siz kafa buluyorsunuz. Malzeme mi arıyorsunuz yoksa :))

tunakan

Uzaklaştırıldı
O işler bitti. muydu, mıydı bitti. karşıdan bakınca millet SALAK görünüyormu? başörtüsü sizin için ORMANDA BİR AĞAÇ! söyleyen kim biliyorsun! siz 12 yıldır İKTİDARSINIZ ARTIK YEMİYOR millet su kurnazı iktidarınız sadece ama sadece BÖLÜCÜLÜK ve BU ÜLKEYİ BÖLME ÜZERİNE KURULU, [süpürüp çöpe atmayın lafları sizin için ifade etmez(işinize gelmediği için) ama VATANSEVERLER UNUTMAZ. bak PKK ile pazarlık eden, MİT MÜSTEŞARI için görülmemiş işler yapılıyor ve özel kanun çıkarılıyor, bu unutulmayacaktır.

Son düzenleme:
Gözün gördüğünü kuldan saklamayalım. Örtünmek Allah'ın emri ve ibadet değil mi? Bugün örtünmek yasak değil mi? Namaz kılanlar askeriyeden fişlenmiyor mu? Nokta,nokta,nokta....

Fişlenme eskidende vardı şimdide var Eskiden namaz kılanlar fişleniyordu şimdi rakı içenler fişleniyor:)
Örtünmenin yasak olduğuna gelince.. Bildiğim kadarıyla kamusal alanda örtünmek yasak ,O da kılık kıyafet yönetmeliği gereğince ve şunuda ilave edeyim
Bu ülkede Şike davası için bir haftada kanun değiştiriliyor
Bu ülkede Müsteşar ifade vermesin diye bir haftada kanun değiştiriliyor.
da
Kılık kıyafet yönetmeliğimi değişemiyor.. Sen suçluyu yanlış yerde arıyorsun sayın ashenarşi:)

Valla türkiye sırf benim yaşamalanımda veya sadece sizin yaşam alanınızda sınırlı kalmıyor bildiğim kadarıyla. Başka insanlardan örneklemelerde var değil mi? Duyuyoruz ama siz kafa buluyorsunuz. Malzeme mi arıyorsunuz yoksa :))
HAyır sizin yaptığınızı yapmıyorum.Kusura bakmayın ama hevesinizi kursağınızda bırakıyorum.Kavga da etmeyeceğim .Lütfen beklemeyin

HAyır sizin yaptığınızı yapmıyorum.Kusura bakmayın ama hevesinizi kursağınızda bırakıyorum.Kavga da etmeyeceğim .Lütfen beklemeyin

Ben size ayıp ettim mi? Sizin için söylemiyorum ama insnaların bir kısmı tatlı dildende anlamaz. Hatasını kabul etmez. Sorun laf sokmaya, sonra hakaret etmeye dönüşebilir.

Ben fikrimi söyledim ama siz nereyi yanlış anladınız ve hoş karşılamadınız onu bilemiyorum.

Dindar derse, siz anlayin kapitalist...
Politika ve politikacilarin ahlaki -kim olursa olsun; dogru olani yerine, iktidarina uygun; iktidar da tutacak kadar ahlakidir ancak.

Ben size ayıp ettim mi? Sizin için söylemiyorum ama insnaların bir kısmı tatlı dildende anlamaz. Hatasını kabul etmez. Sorun laf sokmaya, sonra hakaret etmeye dönüşebilir.

Ben fikrimi söyledim ama siz nereyi yanlış anladınız ve hoş karşılamadınız onu bilemiyorum.

Ben geldiğimden beri tatlı dilinizi görmedim ki .Sizden sadece zılgıt yedim.Önce siz hatanızı kabul edin.İddia ettiğiniz herşeyi çürütüyorum ama cevap yerine kelime oyunları yapıyorsunuz . .
Sadece kavga eden bir uslubunuz var.

Dindar derse, siz anlayin kapitalist...
Politika ve politikacilarin ahlaki -kim olursa olsun; dogru olani yerine, iktidarina uygun; iktidar da tutacak kadar ahlakidir ancak.

Link acilmiyor sanirim. Diger link Cemil Çiçek kumarhane açılışına mı katıldı? CNNTurk.com (soL haber de Aydin Dogan ve Cemil Cicek'in acilistaki fotograflari da var) Bu da acilmiyor ise, internette Cemil Cicek'in kumarhane acilisi ile ilgili haberini aratarak ulasabilirsiniz.

Ben geldiğimden beri tatlı dilinizi görmedim ki .Sizden sadece zılgıt yedim.Önce siz hatanızı kabul edin.İddia ettiğiniz herşeyi çürütüyorum ama cevap yerine kelime oyunları yapıyorsunuz . .
Sadece kavga eden bir uslubunuz var.

Öyle mi yaptım? Öleyse sizden çok özür diliyorum. Hakkınızı helal edin. Çok olgun karşılamışsınız.

Üst Alt