Dindar gençlik yetiştirmek.....

bana bakın; açılan konu ile alakalı ne bir fikriniz, nede eleştiriniz oluyor. her konuyu anlamından uzaklaştırmak, kavga ort***** ( evet tamda böyle, sanki özel eğitiminizmi var bilmiyorum) gayret etmeniz can sıkıyor. ayrıca konu başlıklarına saygısızlık etmek sanki göreviniz gibi geliyor.

Saygı içerisinde bana söyleyecekleriniz varsa dinlerim. Konuya ne yazdığım sizi ilgilendirmez. Görmezden gelin. Onun dışında tartıştıklarımla aramda olanlar bizi ilgilendirir. Burası tartışma alanı.

Yada canınız sıkılıyorsa hiç girmeyin konuya.

tunakan

Uzaklaştırıldı
bana bak yağlı saçlı şark kurnazı; sen harbiden çok ama çok kurnaz insansın! her haksız ve yanıtın olmayan konularda olmadık olaylarla o kadar kurnazca manevralar yaparak konularda başlık kilitliyorsun. ama seni bu olayda destekleyen YÜKSEL ekmeğine yağ sürüyor.

Daha fazla yazmayacağım. Bana hakaretle tartışmaya başlayan sendin. Yine hakaretle tartışmayı bitiren sen ol. Ben bana yakışanı yapıp kenara çekileceğim.

Bir dahakinde aklı başında insanlarla tartıştığımda aramıza giripte, ne onlara nede bana saygısızlık yapmayın.

tunakan

Uzaklaştırıldı
senden hep uzak durduğumu tüm forum bilir. sen yetersiz ve anlamsız fikirlerinle bana bana çerez bile olmazsın. ama güçlünün yanında yer alma psikozu ile sana destek olanlar var.

bana bak yağlı saçlı şark kurnazı; sen harbiden çok ama çok kurnaz insansın! her haksız ve yanıtın olmayan konularda olmadık olaylarla o kadar kurnazca manevralar yaparak konularda başlık kilitliyorsun. ama seni bu olayda destekleyen YÜKSEL ekmeğine yağ sürüyor.

Benim bu tartışmalarda taraf olduğumu düşünüyorsanız çok büyük yanılgı içindesiniz
Herhangi bir uyenin ekmeğine yağ sürmek gibi bir durum asla sözkonusu değildir.

tunakan

Uzaklaştırıldı
sn yüksel; en çok ilgi gören başlığı kilitleme sebebiniz nedir? birilerine yardım mı ediyorsunuz? çok özür bu konuyu neden kapatıyorsunuz? hatalıya; site sahibi olarak ceza vermek yerine konuyu kapatmanız sanki yardım! yanlışmıyım?

sn yüksel; en çok ilgi gören başlığı kilitleme sebebiniz nedir? birilerine yardım mı ediyorsunuz? çok özür bu konuyu neden kapatıyorsunuz? hatalıya; site sahibi olarak ceza vermek yerine konuyu kapatmanız sanki yardım! yanlışmıyım?

Birde soruyorsunuz..Sizin tartışmaktan anladığınız bumudur?
manyamanın ispatı bu değilde nedir?

Aptallaşmayın. İnsan gibi cevap verene insan gibi cevap verilir.
Kimseye Ismarlama ceza vermiyoruz , Ceza verilecek ise her ikinizede verilmeli.. bence uzatmayın..

tunakan

Uzaklaştırıldı
sn yüksel, Allah Aşkına ashenarşi arkadaşın iletilerini tekrar tekrar okuyun hatta kendisi doğrultusunda yazan insanlara yaklaşımını, ne olur ama ne olur iyi inceleyiniz.

Afedersiniz ama siz aşmışsınız herherherşeyi. Çünkü bu dünyadan haber vermeyi bırak berzah aleminden bize geliyorsunuz gibi geldi bana. Orda havalar nasıl?

selam ederim;

haklısınız yarımız bu alemde yarımız öbür alemde. öbür alemde durum aynen şöyle;

af kapısı dışında tüm kapılar kapalı. havalar sıcak, oldukçada ısınacak. büyük bir gazabı iniyor yeryüzüne ulu Allahın ve ancak insanlar bir araya gruplar halinde gelerek sabahlara kadar sadece af dilerler ise bu cezanın şiddeti azalacak. sadece ülkemize değil bütün dünyaya. 8 şiddetinin üzerinde depremler, volkan patlamaları, salgın hastalıklar, suların yükselmesi ülkeleri yutması hepsi ard arda yaşanacak. ve dualar yetmeyecek yalvar yakar af dilemek gerekecek. bu günden bunu bütün insanlık adına yapmanızı dilerim. namaz ve af dilemeliyiz.

Gençlik, devlet ve sivil toplum

En büyük güç ve iktidar merkezi olan devletler, toplumu kontrol etmenin gençliği zapturapt altına almaktan geçtiğinin çok iyi farkındadırlar. Bundan dolayı devlet, çoğunlukla eğitim ve okul yoluyla kendisine uygun bir gençlik yetiştirmek için büyük bir çabanın içinde olur. Devlet, gençliğin sahibi olarak gençliğin başıboş bırakılmaması gerektiğinden hareketle kendisine uygun standartlar içinde bir gençlik yetiştirmeyi kendisinin doğal bir görevi addeder. Gençliğin yetiştirilmesinin devletin doğal görevi olduğu düşüncesinin toplumun çoğunluğu tarafından içselleştirilmesi hali, özgürlük ve çoğulculuk açısından kaygı vericidir.
.zaman.com.tr

Üst Alt