• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Din dersinin çocuklara 8 zararı

Okunuyor :
Din dersinin çocuklara 8 zararı

SEHERYELİ

Tecrübeli
Üye
Milli Güvenlik Dersleri kaldırılacaksa, din dersleri de kaldırılsın diyenlerin kıyas zekası elmaya armut gibi dur diyen hazır olcuların vicdan kovuğuna parazit toplaya dursun. Bu ülkede Milli olan bütün değerlerin karşısına Allah’ı dikme modası kafamıza vurulduğundan beri Günaydınla Selamunaleyküm arasına gerilen beyinsiz çarmıhlara döndük.

Biri onca cami dururken okullardaki mescitte ne ola ki diyerek secde törpüleyen yazılar yazdı diğeri selamunaleyküm diyen öğrenciden rahatsız olup Allah’ın selamıyla sırtını kaşıdı. Anlayacağınız şu garip din dersinin başına konmadık fabrikasyon leş kargası kalmadı. Aman çocuklarınıza tembih edin sıkı sıkı Allahtan uzak dursunlar ola ki,

1- Besmele çekmeyi öğrenirler beyinlerinin pimi çekilir gençliğin kafası patlatılır. Bir köşede kafayı çekmeleri besmele çekmelerinden iyidir.(!)

2- Aman aman tanımadığı insanlardan kelime-i şehadet alıp eve getirmesinler maazallah içine ne koyulduğu belli değil(!)

3- Aman ahiret mafyasının eline düşmesinler düşerlerse öldükten sonra nereye gidileceğinden haberdar olurlar psikolojileri yolunur uğraşamazsınız sonra(!)

4- Bırakalım seccadeyi yoga minderi sansınlar abdesti self servis duş olarak bilsinler öğrenirlerse seccadeye kafa atmanın en imanlı basket olduğunu anlayacaklar maazallah beş vakit secde kanı beyne toplar çocuklarınız su torbası gibi gezer yazıktır(!)

5- Aman birisi ölür de ruhuna Fatiha filan okurlar “ergen”den ölümün farkında olurlar yavrunuz çok genç yazıktır(!)

6- Peygamberi ve Ashabını tanımasınlar tanırlarsa salavat filan getirirler şefaatini umarlar olmadı Medine’ye gitmeye kalkarlar dinin neresinden dönerlerse KÂR’dır.

7- Aman Namaz gibi toplu eylemlere katılmasınlar beden eğitimi dersi nelerine yetmiyor kalplerini biz eğitiriz(!)

8- Ola ki bir hadisi şerif öğrenirler ola ki bir ayet dolanır dillerine ola ki camide tefekkür ederken enselenirler zaman kötü Allah’tan koruyalım bu yavruları (!)

Şimdi sormak gerek aranızda çocuğunu Allah’tan sakınan kaç aile var? Allahtan haberdar edilen öğrenciler sizin nerenize batıyor onu anlamıyorum.

Din Dersi kaldırılsınmış zaten kaldırdınız. Zaten dini böyle bildirdiniz. Din cahili olmaları sizin için en büyük bilgelik değil miydi?
esra elünü feridenin günlüğü kitabından
 
Üst Alt