• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

diesel and armani

redblue

Acemi
Üye
ya arkadaşlar ben sevgilime doğum günü hediyesi alıcam bu sene parfüm almak istiyorum. sevgilim armaninin attitude extreme kullanıyo. ben bu parfümü daybuydayde gördüm. fiyatı sizce nasıl? bana uygun geldi. gerçi 196,90'dan 136,90'a inmiş ama bi de size danışayım dedim. :)

tunakan

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
nerede yaşadığınıza ve nereden alacağınıza bağlı. vagabongo alış veriş sitesinde 91,52 TL alabilirsiniz, kapıda com'da 148 TL. izmir seçil mağazalarında indirimli 95 TL. pazarlık yapmadan almayın derim. bu ürün 5 yıllık ürün muhakkak indirim yaparlar. ancak size bir önerim var Chanel Allure harika bir parfüm, Dior touse buda güzel dilerseniz deneyin. tabi kullanarak değil mağazada koklayarak. :))

tntcool

Kıdemli
Üye
ya arkadaşlar ben sevgilime doğum günü hediyesi alıcam bu sene parfüm almak istiyorum. sevgilim armaninin attitude extreme kullanıyo. ben bu parfümü daybuydayde gördüm. fiyatı sizce nasıl? bana uygun geldi. gerçi 196,90'dan 136,90'a inmiş ama bi de size danışayım dedim. :)
Sudan ucuzmuş, durma, hemen al...

Üst Alt