• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Desktopgate Uzak Monitör Bağlantısı ve Canlı İzleme

  • Konbuyu başlatan darwin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
Desktopgate Uzak Monitör Bağlantısı ve Canlı İzleme

darwin

Acemi
Üye
Desktopgate bir türk yazlımıdır. DesktopGate - Employee monitoring and Remote desktop solution

DesktopGate en gelişmiş ve kullanımı en kolay SQL Server üzerinde çalışan canlı monitör izleme yazılımıdır.
Canlı izlemenin yanı sıra geçmişe dönük raporlama,aktivite raporları,ekran görüntülerini kullanıcıya sezdirmeden yapabilme,bunun yanı sıra anlık ileti,ağa bağlı tüm bilgisayarlara toplu mesaj gönderebilme,dosya transferi,canlı bağlantı esnasında bilgisayara müdahale edebilme özelliklerine sahiptir.

Uzak monitör izleme için kullanılabilecek en gelişmiş ve en profesyonel yazılım olarak DesktopGate diyebilirim.O kadar ileri gitmişler ki ,aynı anda sınırsız monitörü canlı görüntüleyip kimseye sezdirmeden tüm hareketleri loglayabiliyorsunuz.Ek olarak geçmiş faaliyetleride raporlayabiliyor.Dosya aktarma ya da aktarılan dosyalara ulaşabilme imkanı sağlıyor.IT departmanına yetki verildiği takdirde mükemmel bir zaman tasarrufuda sağlanabilir.

Canlı monitör izleme yazılımı olan DesktopGate'i diğer yazılımlardan ayıran en önemli özellik,izleme haricinde bile yapılan tüm faaliyetleri loglayarak geçmişe dönük olarak raporlayabilmesidir.Ayrıca sınırsız sayıda monitörü yüksek kalitede görüntüleyebilme,kolay kullanımı ile anlık ileti ve ağdaki tüm bilgisayarlara toplu mail gönderebilme,çalışanların iş saatlerinde yapmış oldukları messenger,facebook ya da twitter gibi kişisel yazışmalarla geçirdikleri zamanları engelleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

Internette yaptığı aramalar, kullandığı isimler , vb bir çok aktivitesini kayıt eder...Yapılan her şeyden haberiniz olacak! Saniyesi saniyesine, anı anına size iletilir!•Baktığı bir resmi, seyrettiği bir filmi, oynadığı oyunu, konuştuğu kişiyi! Webcam görüntüleri,resimler,vb her şeyi görebilirsiniz.•Konuşma ekranında olup bitenleri.Bilgisayar ekranında o an ne olup bitiyorsa görebilirsiniz.

Kayıtlara erişim tamamen sizin elinizdedir. Sizden başka kimsenin erişmesi mümkün değildir.Program ile yapılacak olan kayıtlar %100 sizin şifrenizle erişilebilirdir. Yani sizden başka kimse, bilgisayar başındaki kişi dahi okuyam•Sizin için yapılan kayıtlara dünyanın her yerinden, bir internet tarayıcısı ile ulaşabilirsiniz.

DesktopGate programla ağdaki bilgisayarlarda nelerin yapıldığını görüyorsunuz. İsterseniz o bilgisayarı kilitleyebiliyor, uyarı veya tavsiye niteliğinde yazılar yazabiliyorsunuz
 

orhan

Acemi
Üye
Desktopgate Uzak Bağlantı ve Faaliyet Raporlama

DesktopGate client'lar artık internete bağlı olmadıkları zamanki bilgileri de bağlantı anında DesktopGate sunucusuna iletiyor ve bu olaylar sonradan raporlanabiliyor.

Yavaş windows xp makinalarda uzak masaüstü bağlantısı kopma sorunu düzeltildi.

Akıllı güncelleme eklendi. Artık yeni versiyon DesktopGate kurmak için 100 PCyi tek tek kurulum yapmanıza gerek yok. Server modülünü kurmanız yeterli. DesktopGate server, kendisine bağlanan eski versiyon client ve admin modüllerini otomatik güncelleyebiliyor.

Envanter raporu eklendi. Artık DesktopGate ağınızda kimin bilgisayarında hangi donanım olduğunu tek tuşla raporlayabilirsiniz.
 
Üst Alt