• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Dermatolog Dr. Eylem Acar sorularınızı yanıtlıyor

este-world

Acemi
Üye
Sorularınız için doktorumuza aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.
Aşağıda ki adresten doktorumuza ulaşıp sorularınıza cevap bulabilirsiniz.
este.world@hotmail.com
Altunizade beyaz köşk

Son düzenleme:

simoşum

Acemi
Üye
iyi akşamlar eylem hn sizi perşembe günü atv gelin kaynana progıramında izledim size ulaşmak istiyorum am ne adresinizi bula bildim nede tlf nunuzu bula bildim benim sorum şu kızım 16 yaşında göğüs kısmı ve sırt bölgesinden bir anda beyaz lekeler çıktı ilk etapta ilgilenmedim daha sonra gecmeyince dr götürdüm bana mantar dedi sprey verdi ilacın ismi (oceral) kulanıyor ama bi faydası yok gerci dr hn bana bir acıklamasını yapamadı düzgün bende iyi bir dr arıyordum tesadüfen sizi izledim ve tlf bağlantıların sonucunda verdiginiz okadar net cevaplar vardıki beni bayagı konuşmanızla etkilediniz ve hemen size ulaşmak istedim bizim ssk karnemiz var sadece özel yerinizmi var yoksa bir hastanedede çalışıyormusunuz eyer mümkünse bana tlf ve adresinizi bildire bilirmisiniz size ulaşmak istiyorum ilginizden dolayı şimdiden çok tşk ederim iyi akşamlar saygılarımla

este-world

Acemi
Üye
Merhabalar öncelikle gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Doktorumuza 0216 474 54 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Üst Alt