• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Dergi ve Kitapları Nasıl Saklayalım?

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Dergi ve Kitapları Nasıl Saklayalım?

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!

Siz de dergi ve kitap sevenlerdenseniz, evinizi tıka basa doldurmasında ve
Dağınık görünmesine yol açmasından biraz şikayetçisinizdir.
Doğru depolama çözümleriyle bu sorunu halledebilirsiniz.Her zaman, doğru depolama yöntemi ile alanlarınızı en akıllı şekilde değerlendirmeyi tercih edin.

Ağır kitapları en alt raflara dizin. Kalın kitapları dikey yerleştirin.

Klasörler, birbirini tamamlayan renklerde ve aynı sırada yerleştirilirse, düzenli ve şık görünürler.

Duvarlar için tasarlanan raf sistemleri, yerden kazanmanın en pratik yoludur. Kitap raflarını diğer mobilyaların üzerine monte edebilirsiniz. Merdiven boşlukları, kapı üstleri gibi alanlara yerleştireceğiniz raflarla, fazladan alan kazanabilirsiniz.

Kanepe ve koltukların yanına yerleştireceğiniz dergilik ve gazetelikler, dekorasyonun bir parçası gibi duracaktır.

Tüm kitapları aynı alanda bulundurmak zorunda değilsiniz. Yemek kitaplarını, mutfağına takacağınız raf ünitelerinde muhafaza edebilirsiniz. Üstelik mutfak renginize uygun olarak boyamanız da mümkündür.

Geniş odalar veya büyük salonlarda, oda ayırıcılarını kullanabilirsiniz. Ayaklı raf sistemleri ve dolapları, iki yaşam alanını birbirinden ayırırken, tüm kitap ve dergilerinizi yerleştirebileceğiniz bir depolama ünitesi olarak kullanılabilir.

Kutular son yılların en gözde dekorasyon malzemeleri arasında yerini aldı. İstediğiniz büyüklük ve çeşitte kutuları, dileğiniz yapışkanlı kağıtla kaplayarak, saklama ünitesi olarak kullanabilirsiniz.

Evde kullanmadığınız merdiven var mı? Üstelik onu nereye koyacağınız da bilmiyor musunuz? Güzel bir renge boyayarak, kitaplık olarak değerlendirmeyi hiç düşündünüz mü?

Köşelere, pencere ve koltuk kenarlarına yerleştireceğiniz raflı ünitelerle hem yerden kazanabilir, hem dosya, kitap ve evraklarınızın düzenli görünmesini sağlayabilirsiniz.

Hasır sepetlere yerleştireceğiniz dergilerle doğal bir şıklık yaratabilirsiniz. Böylece dağınıklıktan da kurtulmuş olursunuz.

Dergi ve Kitapları Nasıl Saklayalım? - *MSN Kadın - Dekorasyon
 
Üst Alt