Depremlerin nedeni açık saçık giyinen kadınlar

Eyvahhhh!! Dünyanın geleceği için örtünmeliyiz, evlenmeliyiz lütfen biraz duyarlı olalım arkadaşlar herşey geleceğimiz için:p

Bir de çıkıp bu böyledir diye kesin kesin konuşmuş mu yani ? herkesi kapatsak deprem olmayacak sanki yazık yahuu...
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Deney ispatladı: 'Göğüs çatalı' deprem yaratmıyor!

Depremlerin artmasını kadınların 'edepsiz' giyinmesine bağlayan İranlı din adamının tezini test etmek için binlerce kadın 'göğüs çatalını gösteren' dekolteler giydi

Amerikalı bir blogcunun başlattığı ‘bilimsel’ deneyde, kadınların dekolte giyimiyle dünyadaki depremler arasındaki korelasyon aranıyor.
Bugün sona ermesi beklenen ‘deney’ Twittter ve Facebook’un en popüler konularından biri haline gelmiş durumda.

Deneyi başlatan blogcu Jennifer McCreight, kişisel blogunda yazdığı yazıda çok sayıda kadının ‘dekolte’ kıyafetler giyerek ‘deprem yaratmaya çalışmalarını’ talep etti.
McCreight’in “Boobquake’ adını verdiği deneye katılım çağrısı şöyleydi: “26 Nisan’da göğüs çatalımı en çok gösteren tişörtümü giyip deneye başlıyorum.
Diğer araştırmacı kadınları da aynı şeyi yaparak, göğüslerine atfedilen süper güçleri test etmeye davet ediyorum.
Tüm bu rezil beden görüntüleri birleştiğinde eminim ki kocaman bir deprem yaratmayı başaracağız”.


McCreight’in çıkış noktası, İranlı bir din adamının dünyada son aylarda sıklaşan deprem felaketlerini “kadınların edepli giyinmemelerine’ bağlamasıydı.
İranlı bir gazeteye açıklamalarda bulunan Hüccetülislam Kazım Sedici şöyle demişti: “Edepli giyinmeyen kadınlar genç erkekleri yoldan çıkarıyor, iffetlerini bozuyor ve toplumda zinayı yaygınlaştırıyor.
Bu da depremleri artırıyor”.

Deneye çok sayıda kadının ‘göğüs dekolteriyle’ katıldığı, ancak henüz bu sayıya paralel bir deprem meydana gelmediği belirtiliyor.

McCreight’in 'Boobquake’ deneyi elbette Facebook ve Twitter’da izleme rekorları kırdı.
Facebook’ta oluşturulan destek sayfasına üye olup ‘deney’e katılan kadın sayısı 100 bini geçerken, kampanyanın Twitter sayfası da en çok izlenenlerden biri oldu.

radikal.com
 
Bu ne saçmalıktır böyle,açık giyinen kadınlar sebep olsaydı avrupa yerle bir olurdu,taş taş üstünde kalmazdı..böyle saçmalıklarla uğraşan kendini aydın zannedenler bi zahmet depremden nasıl korunuruz,nasıl önlem alırız diye düşünsünler ve çare üretsinler..boş konuşmak bir işe yaramıyor.
 
Üst Alt