Denizli Yabancı Dil Kursları

Aydın Lisan Kursu
Denizli Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Aydın Lisan Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Aydın Lisan Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Aydın Lisan Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: DENİZLİ / MERKEZ
Adı: AYDIN LİSAN KURSU
Adresi: ATATÜRK BUL HALİL ÇAVUŞ İŞHANI KAT.3 DENİZLİ
Telefon Numarası: 2582646538
Faks Numarası:
E-mail Adresi: sezaiaydin20@hotmail.com

Aydın Lisan Kursu

Kınıklı Şubesi Denizli Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Aydın Lisan Kursu Kınıklı Şubesi yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Aydın Lisan Kursu Kınıklı Şubesi gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Aydın Lisan Kursu Kınıklı Şubesi kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: DENİZLİ / MERKEZ
Adı: AYDIN LİSAN KURSU KINIKLI ŞUBESİ
Adresi: ÇAMLARALTI MAH.6081 SOK.NO:5 DENİZLİ
Telefon Numarası: 2582129511
Faks Numarası:
E-mail Adresi: sezaiaydin20@hotmail.com

Çağdaş Amerikan Kültür Derneği Dil Kursu
Denizli Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Çağdaş Amerikan Kültür Derneği Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Çağdaş Amerikan Kültür Derneği Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Çağdaş Amerikan Kültür Derneği Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: DENİZLİ / MERKEZ
Adı: ÇAĞDAŞ AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ DİL KURSU
Adresi: YÜCEBAĞ MAH. 835.SOKAK NO:4 DENİZLİ
Telefon Numarası: 2582635543
Faks Numarası:
E-mail Adresi: akd_denizli@hotmail.com
 
Üst Alt