Değişik Yılbaşı Hediyeleri

Dead Men Penstand ? Ölü Adam Kalemlik
Hiç can çekişen bir kalemlik gördünüz mü? Dead Men Penstand kalemi koyduğunuz anda canının yandığını belirten sesler çıkarıyor ve hareket ediyor! Ölü Adam Kalemlik?in kalbine kaleminizi koymaya kıyamayacaksınız.

Tricks and Joke - Numara ve Şakalar

Birbirinden farklı Tricks and Joke ile sevdiklerinizi hem şaşırtıp hem de güldürebilirsiniz! Numara ve Şakalardaki 12 farklı şaka çeşidi sayesinde ofiste veya derste sıkıcı saatlerinize biraz hareket katmak artık çok kolay. Şaka Seti ile gülmek garanti!

Furry Handcuffs - Kürklü Aşk Kelepçeleri

En özel dakikalarına biraz daha heyacan katmak isteyenler için Kürklü Aşk Kelepçeleri - Furry Handcuffs mükemmel bir seçenek olabilir! Pembe, siyah ve kırmızı renklerinden istediğinizi seçerek partnerizi çok şaşırtacaksınız. Kürklü Aşk Kelepçeleri ile heyecanı doruklara taşıyın!

Clapperboard Clock - Led Klaket Duvar Saati

Ear Shaped Case for iPhone 4 - Kulak Iphone Kılıfı


Film çekerken kamera asistanının "Sahne1, Çekim1" demesiyle ve klaketin çarpma sesiyle film başlar. Film gibi bir güne uyanmak da ancak böyle bir klaket saatle olur... Dijital saatinizin alarmını susturmak için klaketi çarpmanızla hayatınız her sabah yeniden harika şekilde başlayacak!

Red Napkin Holder - Matador ve Boğa Peçetelik
Bir tarafta peçetesiyle meydan okuyan bir matador diğer tarafta öfkeli, ortalığı kasıp kavurmaya hazır bir boğa. Bu iki ezeli rakip masanızı arenaya çeviriyor. Bu peçeteliğe her baktığınızda Oley! çekmeye hazır olun.

Aşk Dolu Kavanoz

1 yıl boyunca her gün için ayrı bir aşk mesajı. 365 adet sevgi mesajı dolu bir kavanoz! Aşk dolu kavanoz ile güne aşk mesajınızla başlayın. Yüksek dozda sevgi içerdiği için günde 1 kez kullanılmalı...

Astro Star - Yıldız Işıklandırmalı Projektör

Günümüzde şehirlerdeki ışık kirliliği yüzünden pek çoğumuz geceleri gökyüzünde parlayan yıldızları seyretmenin keyfini özlüyoruz. Bu konuda maalesef pek bir şey yapamıyor olsak da hayatlarına yıldızların ışığını yeniden taşımak isteyenler için tek bir çözüm var. ? AstroStar.

Rocky Ovenmitts - Rocky Fırın Eldivenleri

Mutfağınızda bazı günler yemek yapmak sizi zorlar mutfak adeta bir boks ringine döner. Rocky'nin eldivenlerini giyin ve karşınızda Ivan Drago varmışçasına mücadeleye başlayın!
 
Üst Alt