• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Datacenterden sonra

bybart

Acemi
Üye
Pmler tıka basa dolmuş pm atamadım buraya yazim dedim nede olsa 3.5.1 destek :) girişteki html sayfalar sorunsuz çalışıyor supermeydanla birlikte taşındıktan sonra komple kaydı... Verileri kurtarmam şart ne yapabilirim acaba...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
bybart' Alıntı:
Pmler tıka basa dolmuş pm atamadım buraya yazim dedim nede olsa 3.5.1 destek :) girişteki html sayfalar sorunsuz çalışıyor supermeydanla birlikte taşındıktan sonra komple kaydı... Verileri kurtarmam şart ne yapabilirim acaba...

Veritabanı baglantısı kopuk Veritabanının serverde olup olmadıgını ve config.php den ayarlarını (kull adı sifre database adı gibi) kontrol et

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
bybart' Alıntı:
hocam confige bakamıyorum çünkü panelden publice girilemiyor sanırım yetkisi kısık sendede böylemiydi nasıl olcak ki yaw : (
Makine tasımalarında bunun gibi unutulan seyler olur host sahibine mail (mesaj vs at duzeltirler )

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
bybart' Alıntı:
tmm configi açmayı başardık ama configin neresine bakmalıyım ben hocam ya
Kardes bu siteyi sen kurmadın galiba :)

config.php de

Kod:
$config['Database']['dbname'] = 'veritabanının adı'; 
$config['MasterServer']['username'] = 'veritabanı kullanıcı adın';  
$config['MasterServer']['password'] = 'veritabanı kullanıcı sifren';

Bu bolumlerdeki bilgilere bak Mysql ayarlarınla aynımı? Gerekirse control panelden veritabanın icin yeni bir kullanıcı ve sifre olustur ,yukarıdakı kısımlara yenı bilgileri gir

NOT: yeni bir kullanıcı olusturacaksan buna yine kontrol panelden tum izinleri vermelisin orda bulunan kutucukların hepsini isaretle yenı

Üst Alt