• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Database error in vBulletin

okulyolu

Amatör
Üye
Arkadaşlar son günlerde sık sık bu email gelmeye başladı.. Acemiyim verdiği linklere baktım birşey anlamadım.. özellikle line 311 dediği yere..
bu hata tam olarak ne hatasıdır ve nasıl düzeltilir ?
Database error in vBulletin :

mysql_connect() [<a href='function.mysql-connect'>function.mysql-connect</a>]: Too many connections /var/www/vhosts/gamestal.com/httpdocs/includes/class_core.php on line 311

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Wednesday, March 17th 2010 @ 12:38:48 PM
Error Date : Wednesday, March 17th 2010 @ 12:38:48 PM
Script : gamestal.com/forum.php/archive/index.php/Bannere]Silkroad Online Global Forum - vBulletin tıklayınca yönlendirilecek olan adresin URL'si/Bannere tıklayınca yönlendirilecek olan adresin URL'si/Bannere tıklayınca yönlendirilecek olan adresin URL'si/Bannere tıklayınca yönlendirilecek olan adresin URL'si/showthread.php?p=2066
Referrer :
IP Address : 95.65.237.205
Username :
Classname : vB_Database
MySQL Version :

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Mysql veritabanıyla bağlantı kurulamadı hatası ,Eğer bu hatayı devamlı değilde arasıra alıyorsanız mysql zaman zaman load yüksekliğindeen sitenize hizmet veremiyor demektir bu durumda ne yapmalısınız veritabanınızdan sorgu sayısını azaltmalısınız örn forumunuzda bazı ozellikleri kısmalısınız (istatistikler vs) işinize yaramayan eklentileri kaldırmalısınız veya daha iyi bir sunucuya geçmelisiniz

okulyolu

Amatör
Üye
çok tşk hocam içimi rahatlattın.. dediğin gibi arasıra alıyorum demekki hosttan kaynaklanıyor.. şurda 2-3 aylık sürem kaldı dolsun hemen başka yere taşıyacağım :)

Üst Alt