• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Damarlar patladı

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
Damarlar patladı

mopsy

Emektar
Üye
Yüz ve gözlerindeki damarlar patladı

İngilterede bir alışveriş merkezinde ters yönde ilerleyen iki yürüyen merdivenin arasına başını sıkıştıran çocuk mucize eseri ölümden döndü. Ancak olay sırasında çocuğun yüz ve göz damarlarının patlaması nedeniyle ortaya korkunç bir manzara çıktı.

Daily Mailin haberine göre, annesiyle birlikte Londranın güney batısındaki Colliers Wood semtindeki bir alışveriş merkezine giren dört yaşındaki Stevie Webb adlı çocuk, annesinin başka bir tarafa baktığı sırada yürüyen merdivenin yan koruyucu bandına çıktı.

Yan banta çıkmasıyla birlikte elbisesini banda kaptıran çocuğun başı bir anda ters yönlerde ilerleyen iki merdivenin arasında sıkışarak sürüklenmeye başladı.

Olayı fark ederek derhal acil düğmesine basan anne, çevreden yetişenlerin yardımıyla oğlunun başını sıkıştığı yerden çıkardı.

Doktorlar, dört yaşındaki Stevienin boyun kemiklerinin henüz esnek olduğu için boynun kırılmadığını söyledi. Ancak mucize eseri ölümden döne çocuğun yüz derisiyle ve gözlerindeki kılcal damarlar sıkışmanın etkisiyle patladı.

Damarların patlaması nedeniyle Stevienin yüzü ve gözleri korkkunç bir görünüm aldı.

Doktorlar, kılcal damarların zaman içinde iyileşerek Stevienin eski haline gelebileceğini söyledi.
(Milliyet)
 

kirmizigül

Kıdemli
Üye
bu görünüm anne ve aile büyüklerine iyi bir uyari yürüyen
mardivenlerde cocuklarinin ellerini birakmasinlar.
 
Üst Alt