• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Cüppeli Ahmet Hoca Haklı mı?

• Konbuyu başlatan İnci
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Cüppeli Ahmet Hoca Haklı mı?

İnci

Kıdemli
Üye
Bu videoyu hangi başlığa açacağım konusunda epey tereddüt ettim.Hem doğru söylemiş,
hem esprili söylemiş. :freakedout: Sizce Cüppeli Ahmet Hoca söylediklerinde haklı mı?

forumdayim

Tecrübeli
Üye
cevabim, hakli oldugu dogrultusundadir... günümüzde biliyoruzki degil müslümanim diyenleri ,dine düsman olanlarida öldügünde camiye getiriyorlar... bunlarin namazini akli basinda bir müslüman kilmamali... eger cenazede bulunursa , nasil bilirsiniz sorusuna da denilecek en iyi cevap -din düsmani oldugunu iyi bilirim- olmalidir...

el-Aciz

Tecrübeli
Üye
iyi ama bu vidio da Ahmet Ünlü hoca hakli yada haksiz oldugunun yorumunu yapabilecegimiz birsey söylemiyor ki..!

İnci

Kıdemli
Üye
cevabim, hakli oldugu dogrultusundadir... günümüzde biliyoruzki degil müslümanim diyenleri ,dine düsman olanlarida öldügünde camiye getiriyorlar... bunlarin namazini akli basinda bir müslüman kilmamali... eger cenazede bulunursa , nasil bilirsiniz sorusuna da denilecek en iyi cevap -din düsmani oldugunu iyi bilirim- olmalidir...
Pes ya siz şimdi bu videodan bu anlamı mı çıkardınız? Hakikaten çok ilginçsiniz.:)

forumdayim

Tecrübeli
Üye
Sayın aladin, acaba mahsusmu böyle yapıyorsunuz çok merak ediyorum.:)
Hani cidden anladınız da anlamamazlık mı yapıyorsunuz yoksa gerçekten anlamadınız mı?
ben ordan bir kismini aldim ve gerekli olan mesajida verdigimi düsünüyorum... simdi sizin anladiginiz mesaji alalim lütfen...

el-Aciz

Tecrübeli
Üye
Bakin vidio iki bölümde incelersek
1. bölüm kendisi bir tarikate mensup hoca olunca nasil burada dinsiz ateizmi , komünist kominizmi kelle koltuk enjekte etmeye calisiyorsa o ölcüde Cübbelide yapiyor...

Yani bir davaya inanan kisinin davasinin militaristligidir ve gayet dogaldir...

"2. Bölüm ise Namaz ve namazin cemaatle kilinmasi( camilerde ) meselesine dikkat cekiyor ki bu noktada yerden göge hakli..

Kisi hic o namaz niyaz islami yasanti muhitinde görülmemis ama ölünce pat diye o cami cemaatinin huzurunda musallaya konuyor.. ve soruluyor Meftayi nasil bilirdiniz...

Görmedigi kisiyi nasil bilmeli...? iyide-kötüde bilemez , cünkü bunu diyebilecek bir merhabalasma hukuku bile olmamis aralarinda...!

Üst Alt